AK Parti Dilovası 34. Danışma Toplantısı görkemli yapıldı.

AK Parti'nin Dilovası 34. İlçe Danışma Toplantısı Dilovası Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Danışma meclisi 1000 aşkın  kişinin katılımıyla yapıldı. Adeta gövde gösterisine dönüşen görkemli gecede konuşan Belediye Başkanı Ali Toltar, " Yeni Türkiye'ye ve 2023 hedeflerine emin adımlara ilerleme zamanı gelmiştir. 1 Kasım akşamı kaybeden olmadı kazanan demokrasi oldu. Kazanan barış ve huzur oldu. Bu zafer sizlerin, bu zafer hepimizin! Artık hizmet dolu yıllar bizleri bekliyor. Güçlü ve hızla gelişen yeni bir Türkiye var." dedi. Daha sonra gecede mahalle temsilcilerine ve seçimde üstün gayret gösteren partililere teşekkür plaketi verildi.

 

Dilovası Kültür Merkezi'nde gerçekleşen 34. İlçe Danışma Toplantısına AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman, İlyas Şeker, Zeki Aygün, İlyas Şeker  ile,   Belediye Başkanı Ali Toltar, ilçe Başkanı Osman Akbulut İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti Eski Milletvekili Eyüp Ayar,  Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, AK Parti Dilovası Belediyesi meclis üyeleri, AK Parti Dilovası ilçe gençlik ve kadın kolları başkanları, il ve ilçe yöneticileri ile partililer katıldı.

 

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut yaptığı konuşmada, "1 Kasımda yapılan seçimlerde Dilovası’nda da Kocaelin de ve tüm Türkiye de destek verdiniz. İnanıyorum ki bundan sonra Dilovası'ndan çıkmış olan Cemil Yaman kardeşimize verdiğiniz destekleriniz ile Ankara da Dilovası’nı iyi temsil edecek bir kardeşimizi gönderdik. buradan bir teşekkür de Belediye Başkanımıza yapmak istiyorum. Kapı kapı belediye başkanlığı gibi çalıştı meclis üyelerimiz ile birlikte çalıştık. ben inanıyorum ki Dilovası’nda daha iyi yaşanılabilir daha güzel ortamlarda buluşacağız. sizler bizi desteklediniz bizlerde sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. " dedi.

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar yaptığı konuşmada  " 2002'den beri iktidar da bulunan Ak Parti 13 yılda ülkemiz de hem merkezi hükümet olarak hem de yerel yönetimler de halkımıza hizmet etmekten büyük mutluluk duymaktadır. Cumhuriyet tarihinde yapılamayanlar 13 yılda yapılmıştır. Bildiğiniz üzere 7 Haziran da bir seçim yaşadık ve tek başına iktidara gelemedik ama birinci bizler olduk. Milletimiz ama sizler ülkeye sahip çıktınız huzura barışa ve güven ortamın da istikrara Ak partiyi tek başına yeniden getirdiniz. 1 Kasım da bunu yeniden gösterdiniz. Halkımızın emri üzerine ve milletimizin teveccühü ile 1 Kasım da yeniden iktidara geldik.

1 Kasım akşamı hep birlikte sandık başına gittik sadece eski Türkiye'nin değil o deneme ait kaosun ve zihniyetin kirli işleri ortadan kaldırmış oldunuz. Allah hepinizden razı olsun. Bakanımız Fikri Işık Bey'e, İl başkanımız Şemsettin Ceyhan Bey'e, büyük şehir belediye başkanımıza ve 12 ilçe belediye başkanımıza büyük çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Daha sonra gayretli çalışmaları ile kendisine ve yönetimin her kademesin de bulunan tüm arkadaşlarımıza da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

1 Kasım akşamı kaybeden olmadı kazanan demokrasi oldu. Kazanan barış ve huzur oldu. Bu zafer sizlerin, bu zafer hepimizin! Artık hizmet dolu yıllar bizleri bekliyor. Güçlü ve hızla gelişen yeni bir Türkiye var. Değişmesini planladığımız sivil bir anayasa il birlikte başkanlık sistemi bizlere daha iyi hizmet sağlayacaktır. Darbeci bir anayasa değil sivil bir anayasaya ihtiyacımız var.  Yeni Türkiye'ye ve 2023 hedeflerine emin adımlara ilerleme zamanı gelmiştir. Değerli hazirun bizleri temsil edecek siyasi büyüğümüz bilim sanayi ve teknoloji bakanımız başta olmak üzere tüm milletvekillerimiz ve görev bayrağımızı devir aldığımız eski belediye başkanımız Cemil Yaman kardeşimize yeni Türkiye yolunda millete hayırlı uğurlu olsun.

Başarımızla birlikte heyecanımızda arttı hem genelde hem de genelde olmak üzere yeni Türkiye yolunda sorunumuz da arttı büyükşehir belediyemiz ve Dilovası belediyesi ile birlikte en güzel hizmetleri yapma gayesi ve gayreti içerisindeyiz. söz verdiğimiz ve görev başında dahil ettiğimiz bütün projelerimizin arkasındayız ve arkasında olmaya devam edeceğiz emanetinize en iyi şekilde sahip çıkacağız" şeklinde konuştu.

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’da yaptığı konuşmada, "hepinize en kalbi teşekkürlerimizi sunuyorum. Ülkemiz bir yol ayrımında bırakılmış ve siz aziz halkımızın desteğiyle 1 Kasımda tek başına istikrar ve güvene oy verdiniz. Sizlerin huzur güven ve istikrarını 13 yıldan beridir AK Parti korumaktadır. Bizler bir hizmet partisi olarak Dilovası'nda daha çok çalışacağız. Tekrar sizlerin verdiği güven ve desteğe teşekkür eder saygılarımı sunarım" dedi.

 

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan,  “7 Haziran seçim sonucunda beklentimiz dışında oy kaybettik hatta bir vekilimizi kaybettik. 7 Haziran seçimi sonrası doğru yaptığımız tek şey milletimizi takdir ettik.  ‘Eğer puan kaybettiysek eksik bizde´ dedik. Milletimiz bizi biraz kibirli gördü. ‘AK Partililer hatalarını görmez´ dedi. Veremeyecekleri dersi verdi. ‘Tek başına iktidarı ben size vermiyorum´ dedi. Nerede eksik yaptık dedik. ´Bu millet yanlış yaptı, bizim kıymetimizi bilemedi ‘ demedik. 9 puanlık kaybı doğru analiz ettik. Bu seçimde şaşalı, köpüklü kampanyan yapmayacağız dedik. ‘1 Kasım´da çalışacağız her ilçede oyumuzu yüzde 10 arttıracağız´ dedik.  Bugün milletimiz AK Parti ailesi olarak verdiğimiz hedefin çok daha fazlasını verdi. Biz 7. vekilimizi kaybetmiştik, üzülmüştük. HDP´ye gitmişti.  Bugün sandıkta 7 vekili aldık. Ankara´ya 7 vekille gidiyoruz.  Bu sonuçlar sorumluluğun arttığını gösteriyor. Önümüzdeki dönem bu birlik ve kardeşlik olduğu sürece önümüzdeki 3 yılda çok çalışacağız. 2019´da daha büyük hedefe ulaşacağız. Bundan sonra ki hedefimiz Demokrat Parti´nin 1950´de Kocaeli´nde aldığı yüzde 59 oranında oyunu almak olacak” dedi.

 

14 Kasım 2015, Cumartesi

Yorumlar0

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

Facebook Yorumları

yazılım: habersistemim