23 Mayıs’taki mitinge Davutoğlu geliyor

27 Nisan 2015, Pazartesi - 23:40

 

 AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti’nin büyük mitinginin Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile 23 Mayıs’ta Perşembe Pazarı alanında yapılacağını söyledi

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, seçim çalışmaları ve kent gündemi ile ilgili il binasında basın açıklaması yaptı. 24 Nisan’da yapılan aday tanıtım toplantısında hedeflerini tutturduklarını belirten Ceyhan, SKM’nin yaptığı programların tıkır tıkır çalıştığını belirtti. Bundan sonra haftalık yapılan programları açıklayacaklarını söyleyen Ceyhan, “Bizde işlerin nasıl gittiğini herkesin görmesini isteriz” dedi. Ceyhan, AK Parti’nin büyük mitinginin 23 Mayıs’ta yapılacağını açıkladı.

TEŞKİLATLARA TEŞEKKÜR ETTİ
24 Nisan’da yapılan aday tanıtım toplantısına değinen Ceyhan, “Daha önce coşkulu bir program yapacağımızı ve salonu dolduracağımızı söylemiştik. STK’ların ve teşkilatlarımızın yoğun katılımı ile aday tanıtımımızı büyük bir coşku ile yaptık. Tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. 8 gün içinde Cumhurbaşkanımızı ağırladık ve çok coşkulu bir aday tanıtımı yapmak sanırım sadece AK Parti’nin meziyeti olabilir. Bizi eleştirenlere en iyi yanıt yaptığımız programlardır” dedi.

HEDEFİN ÜZERİNE ÇIKACAĞIZ
Bakan Fikri Işık’ın ilçe ilçe açıkladığı hedeflere değinen Ceyhan, “Kocaeli için 583 bin 405 oy hedefi var. Bugüne kadar verdiğimiz tüm hedeflere ulaştık ve hatta üzerine çıktık. Hiçbir anket şirketinin yaklaşamayacağı oranları bu hedeflerde yakalıyoruz. 2014 dahil olmak üzere yaptığımız tüm sayısal hedeflerin üzerinde oy almışız. Yaptığımız çalışmaları ve Kocaeli halkının kadirşinaslığını ortaya koyarak hesaplarımızı yapıyoruz. Biz bakanımızın verdiği bu hedefin üzerine çıkmak için çalışacağız” dedi.

2 YIL SONRA YÜZÜNDEKİ İFADEYİ GÖRECEĞİM
Alanda AK Parti dışında hiç kimseyi görmediklerini belirten Ceyhan, “Dördüncü iktidarına hazırlanan AK Parti, iktidarın tüm kuşatmışlığına rağmen herkesin kapısını çalıyor ve tüm vatandaşların ellerini sıkıyor. CHP’de şu anda bir hareket yok ve muhtemelen de göreceğiz.sadece tele volelik işlerle basın açıklaması yapıyorlar. Haydar Akar’ın sosyal medyada bize söylediği sözleri kendisine ve genel başkanına iade ediyorum. Seçimi çirkinleştirmemek için elimden geleni yapacağım. Hiçbir zaman onları sıkıntıya sokacak söylemlerde bulunmayacağız. 2 yıl sonra sözümü tuttuğumda onun suratındaki ifadenin resmini burada göstereceğim” dedi.

GÜNÜN ŞAKASI KOALİSYON OLMALI
MHP’nin durumu da çok farksız olmadığını belirten Ceyhan, “İl Başkanının birinci sıradaki milletvekilinin söylemlerini kendilerini bağlamadığını söylemesi her şeyi ortaya koyuyor. MHP’de işlerin sıkıntılı olduğunu gösteriyor. Bizler aynı duruşu sergilemek ve birliğimizi savunarak çalışacağız. İl başkanı iktidar diyor, milletvekili adayı ise koalisyon diyor. Günün şakası da bu koalisyon sözü olmalı” dedi.

BÜYÜK MİTİNG 23 MAYIS’TA
Büyük Kocaeli mitinginin tarihini açıklayan Ceyhan, “23 Mayıs’ta genel Başkanımız ve başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile büyük mitingimizi yapacağız. Perşembe Pazarı alanında saat 16.00’da mitingi yapmayı planlıyoruz. Olağanüstü bir şey olmazsa miting tarihimizde bir değişiklik olmayacaktır” dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki