3 bini aşkın AK Partili iftarda buluştu

3 bini aşkın AK Partili iftarda buluştu
25 Haziran 2016, Cumartesi - 16:10

AK Parti il Teşkilatı 11 Haziran tarihinde düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde STK temsilcilerini bir araya getirmişti.

AK Parti İl yönetiminin teşkilata yönelik geleneksel iftar yemeği ve 90’ıncı İl Danışma Meclisi toplantısı dün akşam 3 bini aşkın partilinin katılımı ile Antikkapı’nın açık bölümünde gerçekleşti. Antikkapı’da dev AK Parti iftarında 160 Antikkapı personeli kusursuz olarak görev yaptı.


Şemsettin Ceyhan ve yönetim kurul üyelerinin ev sahipliği yaptığı iftar yemeğine Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, milletvekilleri Zeki Aygün, İlyas Şeker, Sami Çakır, Cemil Yaman, M.Akif Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İlçe Belediye Başkanları, İlçe başkanları, il ve ilçe yöneticileri, istişare kurulu üyeleri ile partililer katıldı. 


İftar yemeğine katılan partili davetlilerle yakından ilgilenen ve katılımları nedeniyle teşekkür eden AK Parti İl Başkanı Ceyhan, Ramazan ayının tüm mazlum coğrafyalarının sıkıntılarının son bulmasına vesile olması dileğinde bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu’da ülkemizde güven ve huzur içinde bir Ramazan ayının yaşandığını söyledi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki