355 bin 452 kişi ulaşmışlar

12 Kasım 2015, Perşembe - 12:26

AK Parti İl kadın Kolları Başkanı Emine Zeybek, seçim çalışmalarını değerlendirdi. Zeybek, seçim sürecinde 101 bin 900 program yaptıklarını ve bu programlarla 355 bin 452 kişiye ulaştıklarını kaydetti.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Av. Mine Zeybek 1 Kasım Erken Genel Seçimleri ile ilgili il binasında değerlendirme toplantısı yaptı. İl Kadın Kolları yönetim toplantısında değerlendirme yapan Zeybek, seçim sonuçlarını pasta keserek kutladı. Toplantıya Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’da katıldı. Toplantıda seçim çalışmaları ile ilgili bilgi veren Zeybek, seçim sürecinde 101 bin 900 program yaptıklarını ve 355 bin 452 kişiye ulaştıklarını kaydetti.

HAKLARINIZI ÖDEYEMEYİZ

Toplantıya katılan milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Ankara’ya gideceği için toplantıdan erken ayrıldı. Kadınlara teşekkür etmeden gitmek istemediğini söyleyen Katırcıoğlu, “Dava aşkı ile çalıştık. Güzel bir sonuç aldık. Milletimiz AK Parti’ye olan inancını kararlılıkla gösterdi. Bu büyük sorumluluğa layık olmak için çalışmalara başladık. 19 ayda 4 büyük seçim atlattık. Teşkilatlarımız çok büyük gönüllük esası ile çalıştı. Teşkilatların emeklerinin karşılığını hiçbir şekilde ödeyemeyiz. 100 gün içinde açıklanacak ekonomik paket ile ilgili çalışmalar yapıldı. Dış politikalarla ilgili de bir paket hazırlanıyor” dedi.

HERKESE EŞİT OLACAĞIZ

AK Parti’nin sadece kendisine oy verenlere değil, 78 milyona hizmet edeceğini ifade eden Katırcıoğlu,”Biz seçim beyannamemizde yer alan ekonomik ve sosyal hakların hepsini herkese vereceğiz. Kürt, Türk demeden, doğulu, batılı demeden hizmetlerimizi yapacağız. Halkımız bunu gördüğü için yüzde 49,5 oranında destek verdi. Bize bu desteği veren halkımızın güvenini boşa çıkarmayacağız. Hiç ayrım yapmadan hizmetlerimizi her yere götüreceğiz” dedi.

7 AYDIR BİRİNCİYİZ

Katırcıoğlu toplantıdan ayrıldıktan sonra konuşan İl Kadın Kolları Başkanı Emine Zeybek, kadın kolları kongresinden bu yana Türkiye genelinde AK Parti Kocaeli kadın kollarının Performans sisteminde birinci olduklarını kaydetti. 7 aydır birinciliği kaybetmediklerini ifade eden Zeybek, “3 bin 620 kadın sandık müşahidi olarak görev yaptı. sandıklara namusları gibi sahip çıktı. Eğitim çalışmaları yaptık. AK Parti’nin kadınlara yönelik çalışmaları ve sandık eğitimlerini verdik. Bu seçimde sandık eğitimlerine özellikle önem verdik” dedi.

101 BİN PROGRAM YAPILDI

12 ilçede yerel yönetimlerin yaptığı çalışmalara değinen Zeybek, “yerel yönetimler bizim aynamız. Yerel yönetimlerin yaptığı çalışmaları halka göstermek için “Gez gör” çalışması yaptık ve çalışmaları vatandaşlarımıza gösterdik. Seçim çalışmalarımızda SKM’ye kayıtlı 101 bin 900 program yaptık. 355 bin 452 kişiye ulaştık. Bu sadece kadınların yaptığı çalışmalardır. Ana kademe ve gençlik kollarının programları buna dahil değildir” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki