4 isim Disipline gönderildi

4 isim Disipline gönderildi
01 Ekim 2016, Cumartesi - 13:14

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü son günlerde gündeme gelen parti içi istifalara ve ihraçlara yönelik değerlendirmelerde bulunarak,” Uyarıysa uyarı, cezaysa cezadır. Süreç başladı. İzmit İlçe’den 4 kişi, Gebze’den 1 kişinin gelmesini bekliyoruz” dedi.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il binasında düzenlediği basın açıklamasında kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Ünlü basın açıklamasında parti içi istifalar ve ihraçlara yönelik açıklamalarda bulunarak ilçe teşkilatlarından isimlerin dosya halinde kendilerine teslim edileceğini kendilerinin de bu dosyaları İl Disiplin Kurulu’na vereceklerin ifade etti. Ünlü’nün basın açıklamasına MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz’de katılım gösterdi.

MHP Kocaeli İl Başkanlığı olarak Salı günü MHP Grup toplantısına katılmak için Ankara’ya geçeceğiz diyen MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Kongre takvimi ve ihraçlarla ilgili bir dizi değerlendirme yapacağız. Pazartesi günü saat 10’da il başkanları toplantısı olacak. Tabi milli mutabakat anlamında bizim için önemli bir toplantı. Toplantıda konuşulanların sonuca ulaştırılması çok önem arz ediyor. Toplantılarla ilgili bir il başkanımızın bitiş noktasına gelmesi bizi endişelendiriliyor. Bugün Kocaeli’ye kurulacak çöp fabrikası ile ilgili heyet gönderilmesi bir anlam ifade ediyor. Bu yetkili arkadaşların teşkilatları bilgilendirmesiyle yapıcı eleştirilerimiz kamuoyuna açıklanacaktır. Bu ahengi sağlayan, il başkanları toplantısıyla oluşmuştur. Her il başkanı gerekli itinayı göstermek zorundadır” dedi.

OHAL’İN UZATILMASINI DESTEKLİYORUZ

15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından devam eden ihraçlar, tutuklamalar OHAL ile ilgili eleştiriler yapıldığını belirten Ünlü, “Türk milleti güçlüdür. Eğer Türkiye’deki vatandaşlar bu birliği gösterdiği sürece bunları aşacağız. Finans oligarşisi iş başındadır. Silahla başaramadıklarını bu yollarla başaramaya çalışıyorlar. Avrupa’da bir ülke 6 ay ilan edebiliyorsa. Herkes 15 Temmuz’u hatırlayacaktır. Bu terör örgütünün temizlenmesi gerektiğini herkes anlamalıdır. OHAL’in uzatılmasını destekliyoruz” açıklamasında bulundu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki