4 OCAK MİLAD OLACAK

31 Aralık 2014, Çarşamba - 13:26

 

Milliyetçi hareket partisi (MHP) Çayırova İlçe Başkan Adayı Fatih Kartal,Gazetemiz genel yayın yönetmeni Macit Kardeş’le görüşerek adaylık sürecini değerlendirdi

 

Neden adaysınız?

Öncelikle 2014 gününün son gününü yaşadığımız bu günlerde,aziz milletimizin yeni yılını ve Mevlid Kandilini kutluyorum.Yeni yılın ülkemize,milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.Yeni yılın barış,huzur dolu bir yıl olmasını Allah’tan niyaz ediyorum.

Ben Çayırova’da ticaretle uğraşan bir kardeşinizim,Aslında benim işlerim çok yoğun,siyasete ayıracak vaktim yok ama benim ve arkadaşlarımın derdi işlerimizin önünde geliyor.Çayırova doğduğumuz,doyduğumuz yer.İşte bu ilçeye vefa borcumuz var,dertlerimiz var ve dertlerle dertlenmek için aday oldum

Bu ilçede değişen hiçbir şey yok

 Ak parti’nin ilçemizde yerel iktidarda olduğu geride kalan 11 yıllık sürecinde bir tane projesini kim gösterebilir? Sadece her dönem aday değiştirerek insanlarımızın gözü boyanıyor,sen yapamadın sen gel,sen yapamadın sen gel 11 senedir bu süreç böyle devam ediyor ne yazıkki

. Sağlık problemlerine ilişkin olarak hastane sözü verdiler hani nerde o hastanenin yeri ? Bu gün maalesef ilçemizde özel poliknik olmasa insanlarımıza acil durumda müdahale edeilebilecek bir kurum yok.

Asfalt atarak, yama yaparak hizmet olmaz

Çayırova’nın dertleriyle dertlenmek gerek,Çayırovayı bilmek gerek, hissetmek gerek, geçmişini bilmek, geleceğine yön vermek için dertlenmek gerek.

Nerde sosyal donatı alanları?

Her seçim döneminde vaadleri bol bol sıralayarak halkın önüne çıkanlara sormak istiyorum

Spor tesisleri nerede?, Kültür merkezi projenizi nereye yapıyorsunuz? Alt ve üstyapı çalışmaları gibi zaten belediyenin yapmakla mükellef olduğu işleri kimse iş olarak gösteremez. Asfalt yaparak, yama yaparak zaman geçirmekle hizmet yapıyorum denilemez, Acil problemlere el atılması gerekiyor, vatandaş ne istiyor beklentisi ne öncelikle bu sorunlara el atılması gerekiyor.

İşte bu beklentileri uzun zamandır tartışıyoruz, uzun zamandır gözetliyoruz, biz halkımızın dertleriyle dertlenmek adına bu yola baş koyduk.. Bizim yönetimimizde Çayırovalılar, MHP’yi bir güç olarak algılayacak ve sandıkta teveccühünü gösterecektir. İnanıyorum ki Çayırova halkının karşısına güzel projelerle çıktığımızda bu halk bizi anlayacak ve bize teveccüh göstermeye başlayacak

 

 

Halkımızı kucaklamaya hazırız

 “Spor, eğitim, kültür sanat, sağlık, kadın, engelli… dahil olmak üzere toplumun her kesiminin kendisini bir şekilde içinde göreceği bir yönetim kuruluyla MHP Çayırova İlçe Teşkilatı’nın yönetimine talibiz. Şahsım dahil tüm arkadaşlarımın önceliği kişisel beklenti, hırs ve makamlar değil toplumun çıkarları ve beklentileri doğrultusunda bir yönetim anlayışıdır. Bu düzlemde doğruyu gösteren ve öneren, doğru yapılanı destekleyen ve yeri geldiğinde alkışlayan, gerek genel gerek yerel hadiselere karşı yapıcı ama etkili bir muhalefet anlayışı ile hareket edeceğiz. Önceliğimiz MHP’nin bu genel seçimde iktidar partisi olması için Çayırova’dan olanca gücümüzle katkımızı sunmak, hemen ardından önceliğimiz yerel iktidara gelmektir.

MHP BU MİLLETİN TA KENDİSİDİR

Milliyetçi hareket partisi bu milletin özüdür,Kendisidir,Çayırova’da bu alt yapı mevcut,bizim derdimiz ülkücü camianın derdi. Görev bize nasip olursa inşallah bayrağı yukarı taşımak için hedefimizi büyük tutarak bayrağımızı göndere çekeceğiz.

Milliyetçi hareket partisi  bin yıllık Kardeşliği yaşa ve yaşat hareketidir,Bayrağımız,vatanımız öz değerlerimiz için mücadele eden bir anlayışız. Şimdi ülkücü hareketin Çayırova’da şahlanma zamanı bizde o meşaleyi yakmak için bu kongrede adım atıyoruz,Ehliyetli,liyakatlı arkadaşlarımızla oluşturacağımız kadroyla İnşallah herkesi mi kucaklamak için yola çıktık

Bizler Çayırova’da ömrü geçen ve geçecek kişiler olarak 7/24 buradayız ve burada olmayı sürdüreceğiz. Bir kere daha ifade etmek isterim ki Çayırova’nın önümüzdeki yerel seçimde kaybedecek bir 5 yılı daha kalmamıştır. Tüm üyelerimiz, partililerimiz ve gönül verenlerimiz ile birlikte Çayırova Belediyesi’ne MHP bayrağı dikmek için MHP ilçe yönetimine adayız.”

Gelecek için MHP

Geçmişten geleceğe giden bu yolda, geleceğe daha güzel adımlar atabilmek adına milliyetçi hareket partisi mensupları olarak geçmişe takılıp kalmayız. Gelecek için yerelde ve genelde projeler üreterek halkımızın yanında olacağız, çünkü biliyoruz ki MHP Bu milletin özüdür,geçmişidir,geleceğidir.

2105 beş bin üye

2015 yılı sonuna kadar Çayırova ilçemizde hedefimiz beş bin üye,2o16 yılı sonuna kadar hedefizim Allah’ın izniyle on bin üye yaparak 2019 yerel seçimlerinde Çayırova belediyesi gönderine ülkücü hareketin bayrağını dikmek ilk hedefimiz. Biz Çalışıp gayret gösterdikçe İnşallah Rabbim yolumuzu açacaktır. Ülkücü camiamız geleceğe umutla baksın, Artık hedefimiz daha yaşanılabilir bir Çayırova,gelecek için milliyetçi hareket partisinde gönül birliği yapmış bütün kardeşlerimize kucak açıyoruz.

4 Ocak Pazar günü Çayırova belediyesi Kültür salonunda  10,00-17,00 saatleri arasında yapılacak olan Kongremize  Bütün dava arkadaşlarımızı,Çayırova’lı vatandaşlarımızı bu kutlu günümüzde yanımızda olmalarını ve demokrasi şölenine şahitlik etmelerini bekliyoruz, Herkese saygılarımı sunuyorum.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki