41 Kere Maşallah

41 Kere Maşallah
07 Ağustos 2016, Pazar - 14:52

Çayırovanın Tanınan Sevilen Siması Tolgahan Yıldız Oğullarının Sünnet Töreninde Dost ve Sevenleri İle Buluştu. Yıldız Ailesinin Biricik Oğulları Kenan Utku Erkekliğe İlk Adımını Attı. Bölgemizdeki Serhat Karslılar Muhteşem Sünnet Töreninde Buluştu.

Çayırova’nın Sevilen ailesi Yıldız Ailesi Sünnet Merasiminde tüm dost ve sevenleri ile birlikte Oğullarının mutluluğunu birlikte yaşadı. Çayırovanın Gözde Mekanı Gümüş Düğün Sarayında Gerçekleşen Sünnet törenine katılım yoğun oldu. Renkli karelerin yaşandığı salonda Yıldız ailesini yalnız bırakmayan dost ve sevenleri Sünnet şöleninde Kars Yöresi çekilen halaylar ayrı bir renk kattı. Yıldız ailesi misafirleri ile yakından ilgilendiler Yemek ikramında bulundular.

Sünnet Töreninde Renkli Kareler Yaşandı

Sünnet törenine, Bölgemizin önde gelen genç iş adamları erkekliğe ilk adımını atan Kenan Utku’yu bu mutlu günde yalnız bırakmadılar ve hediyelerini taktim ederek tebrik ettiler. Çayırova’dan çok sayıda Karslılar Sünnet töreninde buluştular. Yıldız ailesi erkekliğe ilk adımını atan Kenan Utku ile gurur duydular. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak Delikanlılığa ilk adımını atan genç kardeşimizi kutluyoruz ilerisindeki hayatında başarı dileklerimizi sunuyoruz.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki