5000 üye ile yanınızdayız

17 Mart 2015, Salı - 12:02

 

Aileside bir Selanik göçmeni olan Ak Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Gülümser Akkoyunoğlu’ nu Rumeli Türkleri bağrına bastı.

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Gülümser Akkoyunoğlu aday adaylığı başvurusunu yaptığı günden bu yana dur durak bilmiyor. Sabahın ilk ışıkları ile birlikte hemşerilerini ziyaretlere başlayan ve akşamın geç saatlerine kadar koşturan Akkoyunoğlu gittiği her yerde sevgi gösterileri ile karşılanıyor. Geçtiğimiz günlerde Kocaeli Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği’ ni ziyaret eden Akkoyunoğlu Başkan Recep Altıntip ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı. Sohbet ortamında geçen ziyarette Akkoyunoğlu siyasete atıldığı günden bu güne kadar yapmış olduğu çalışmalar hakkın bilgi vererek ailesinin çok eskiden Selanik’ den Tokat’ a göçtüğünü, kendisinin bir göçmen kızı olduğunu belirterek desteklerini istedi.

Ziyeretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kocaeli Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Recep Altıntip “ Kocaeli Rumeli Türkleri Derneği olarak 5000 üyelerinin olduğunu ve sonuna kadar destek vereceklerini belirterek daha önceden haber verseydiniz size adaylık başvurunuzda ve sonrasında da hep yanınızda olurduk, ama hiçbir şey için geç değil bundan sonra hep yanınızdayız “ dedi.

Ziyaret Kocaeli Rumeli Türkleri Derneği Yönetim Kurulu ile birlikde hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki