60. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLADILAR

19 Ocak 2015, Pazartesi - 16:14

İnşaat Mühendisleri Odasının 60. Kuruluş yıldönümü sebebiyle İnşaat Mühendisleri Gebze Temsilciliği bir yemek programı düzenledi. Gecede 40 ve 25 yılını tamamlamış üyelere plaket takdim edildi.

İnşaat Mühendisleri Odasının 60. Kuruluş yıldönümü sebebiyle İnşaat Mühendisleri Gebze Temsilciliği bir yemek programı düzenleyerek üyelerini bir araya getirdi. Eskihisar’da bulunan Old Castel Otel’de gerçekleşen programa İnşaat Mühendisleri Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, Kocaeli Büyükşehir İmar ve Şehircilik Daire Müdürü Osman Günler İnşaat Mühendisleri Gebze Temsilciliği Başkanı Ziya Özhan ve üyeler katıldı.

TEŞEKÜR ETTİ

Gebze Temsilciliği Başkanı Ziya Özhan, İnşaat Mühendisleri Odası’nın 19 Aralık 1954 yılında kurulduğunu belirterek, “ Odamız kurum niteliğinde. Odamız kuruluşundan bugüne kadar ülkenin kalkınmasına, gelişmesine destek vermiş ve katkı sunmuştur. Zor günlerde odamızı yalnız bırakmayan üyelerimize teşekkür ediyorum ediyoruz. İnşaat Mühendisliği mesleğin itibarını korumak için kararlı olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyorum. Bizim amacımız insan sevgisini, toplumsal refah eşitlik ve adaletin sağlanması ve nitelikli mühendislik hizmetlerin üretilmesidir. Odamız bu hassasiyetlerinden taviz vermeden 60. Yılına ulaşmıştır” dedi. 

KUTSAL BİR MESLEK

İnşaat Mühendisleri Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ise yapmış olduğu konuşmada “Böylesine özel ve güzel akşamda sizlerle beraber olmak beni çok mutlu etti. İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi yaklaşık 2 bin üyesi bu kentte meslek odaları noktasında en önde koşmaktadır.  Bizlerde sizleri en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. İnşaat Mühendisliği meslek olarak çok zor ve kutsal bir meslektir. Onun için çok önemli sorumluklar taşıyoruz" diye konuştu.  Yapılan konuşmaların ardından meslekte 40 ve 25 yılını doldurmuş, Ziya Topal, Hayati Korkmaz, Ali Sönmez, Ziya Özhan, Numan Aktaş, Sedair Kara ve İmdat Çelik’e plaket takdim edildi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki