65 Yaşındaki Yaşlı Adam İş Yeri Camına Evlenmek İstediğini Yazdı

13 Kasım 2015, Cuma - 16:11

Çorum'da 1 ay önce eşini kaybeden Osman Baykan, ikinci el halı ve kilim alım satımı yaptığı iş yerinin camına evlenmek istediğini belirten bir ilan astı.

Çorum'da evlenmek isteyen 65 yaşındaki Osman Baykan iş yerinin camına astığı ilanla kendisine eş arıyor.

İŞ YERİ CAMINA İLAN ASTI

Çorum'da bir ay önce eşinin hayatını kaybetmesi üzerine Osman Baykan, çocuklarının kendisine ilgi göstermemesine kızarak, ikinci el halı ve kilim alım satımı yaptığı iş yerinin camına evlenmek istediğini belirten bir ilan astı. Baykan, Ulukavak Mahallesi Osmancık Caddesi'ndeki işyerinin camına astığı ilana, kendisine destek olabilecek 55-65 yaş arası bir bayanla evlenmek istediğini yazdı.

"YÜZ YÜZE TELEFONDA GÖRÜŞÜLECEKTİR"

Eşinin vefat etmesinin ardından yalnızlıktan sıkıldığını ve artık hayatını paylaşabileceği birine ihtiyaç duyduğunu söyledi. Evi, arabası, dükkanı ve emekli maaşı olduğunu dile getiren Baykan, "Evlenmek isteyen 55-65 yaş arası bayanla yüz yüze telefonla görüşülecektir" ilanını çevredeki vatandaşlar da şaşkınlıkla okudu.

"DEVLET BÜYÜKLERİMİZ YARDIMCI OLSUN"

Osman Baykan, "Çorum'da yetkililerden derdime deva olmasını talep ediyorum. Ev kurmak isteyen birileri mutlaka vardır. Devlet büyüklerimizden de bu konuda bana yardımcı olmasını istiyorum" dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki