Adaletli olacağız

21 Nisan 2015, Salı - 15:52

 

Cumhuriyet halk partisi (CHP) Kocaeli milletvekili adayı Tahsin Tarhan , Çayırova ilçe örgütü başkanı Selahattin Kaya ve yönetimi gazetemizi ziyaret ederek yaklaşan genel seçimler hakkında çeşitli açıklamalarda bulundular

Gazetemizin imtiyaz sahibi Macit Kardeşle bir süre görüşen Tahsin Tarhan ve yöneticiler iktidara geleceklerini ifade ettiler.

Tarhan; Adaletli olacağız

Yedi Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu dile getiren Tarhan milletimiz bizim ne demek istediğimizi anlamaya başladı. Cumhuriyet halk partisi halkın umudu haline geldi. Emeklilerin durumu ortada, ülkemiz halkı adeta kredi kartı mağduru halinde. Taşeron işçilerinin umudu biziz iktidara geldiğimizde öncelikle sosyal adaletsizliği ortadan kaldıracağız. İşçilerimizin sorununuda,işverenimizin sorununu da en yakından bilen bir bireyim. Allah izin verir iktidar olduğumuz taktirde, dün olduğu gibi, bugün olduğu gibi yarında halkla iç içe olacağım, çünkü ben bu halkın içinden birisiyim diyen Tarhan sözlerine şöyle devam etti. Partimiz programını açıkladı,seçim beyannamemiz ülke gündeminde geniş kitleler tarafından olumlu karşılandı, şimdi diyorlar ki bu kaynakları nerden bulacaksınız? Bizde diyoruz ki Kamuya iş gücü sağlayan ve sadece fatura kesmekten ibaret olan firmaların ceplerine giden parayı keserseniz, milyonlarca insanın daha yaşanabilir düzeylerde maaş almasını sağlarsınız. Gelinen noktada milletimiz gerçekleri gördü Yedi Haziran seçimlerinde tek başımıza iktidara gelerek ülkemizi yeniden inşa edeceğiz dedi.

Ziyarette CHP Çayırova ilçe örgütü Başkanı Selahattin Kaya ve yöneticileri, Çayırova belediye meclis üyeleri A. Kadir Honca, Dursun Yıldız hazır bulundular.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki