Adıgüzel, Gündemi Değerlendirdi

Adıgüzel, Gündemi Değerlendirdi
26 Ekim 2016, Çarşamba - 15:42

Spor, siyaset, ticaret, sanat ve sivil toplum konularında birçok başarılı çalışma yapan ve bu çalışmaların hepsini bir arada yürüten Ali İhsan Adıgüzel Kocaeli TV’de yayınlanan günün manşeti programında yaptığı açıklamalar ile gündemi değerlendirdi.

Kocaelinin sevilen siması Ali İhsan Adigüzel öncülüğünde Titiz Araştırma sektörde hizmet vermeye devam ediyor. Kocaeli bölgesi öncelikli olmak üzere ülkemizin genelinde hizmet veren Araştırma-Danışmanlık ve Eğitim hizmetleri ile gündemi takip ediyor.

ADİGÜZEL, HALK İLE BİRLİKTE OLUYORUZ

Kocaeli’nde bir çalışmada AK Parti’nin önde gelen isimlerinden, Dilovalı Ali İhsan Adıgüzel’e ait Titiz Araştırma Şirketi tarafından yapılacak. Anket çalışması 11 ilçede toplamda 3 bin 580 kişi üzerinde uygulanıyor. Seçmen sayılarına göre belirlenen bu çalışmada saha uzmanı olarak 20 kişi görev alıyor. 3 saha denetleyicisinin de görev alacağı çalışma uygulanacak. Kocaeli merkezli hizmet veren Titiz Araştırma Şirketi yönetim kurulu başkanı Ali İhsan Adıgüzel tarafından konuya dair yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi:

ADIGÜZEL, KOCAELİNİN KALBİNİ DİNLİYORUZ

Özellikle son yıllarda oldukça hızlı gelişen AR-GE sektöründe yer alan Adıgüzel Titiz Araştırma Şirket Grupları adında sektörde yer alıyor. Şirketin faaliyet alanları arasında: Siyasi Araştırmalar, Seçmen Tercih Araştırmaları ve Sosyal Medya Danışmanlığı, Yatırım Danışmanlığı, Kurumsal İletişim danışmanlığı başta olmak üzere bir çok alanda faaliyet gösteriyor. Kocaeli seçmeninin siyasi parti tercihlerini incelemeye alacağız. Tüm ilçelerde uygulayacağımız çalışmanın tüm siyasi partilerin seçim beyannamesini açıklandıktan sonra yapılacak olması seçmenin görüş ve düşüncelerini öğrenmede ve kararsızların parti tercihlerinde düşüncelerini öğrenmede bize büyük kolaylık sağlayacak. Bu çalışmadan sonra seçimlere 5 gün kala tekrar bir anket çalışması yaparak Kocaeli halkının siyasi parti tercihlerini tespit etmeye çalışacağız dedi.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki