Ahlakı olan terörün yanında yer almaz

09 Ağustos 2015, Pazar - 22:44

İbrahim Özcan, CHP’li Gökhan Orhan’ın Bahçeli’nin ‘Şerefsiz’ ibaresine yer verdiği açıklamasını üzerine aldığını belirterek, “Ahlakı, vicdanı ve şerefi olanlar bölücü terörün yanında yer almaz” dedi.MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ‘Şerefsiz’ açıklaması ile ilgili basın açıklaması yapan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kocaeli İl Başkanı İbrahim Özcan, ilimizden bazı kişilerin bu açıklamayı üzerine aldığını belirterek, “Görünen o ki sadece boğaz değil körfez manzarası da buzlu bademle iyi gitmekteymiş” ifadelerine yer verdi.

CEVABININ İZAHI YOK

Başkan İbrahim Özcan, “CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Orhan’ın son açıklaması da bu zevattan olduğunu göstermektedir. Atatürk’ün kurduğu bir partide görev yaptığı halde, partisini sandık başında satması haricinde ‘Şerefsiz’ ibaresini üstüne alınıp cevap vermesinin izahı yoktur” şeklinde konuştu.

ŞEREFSİZ VE NAMUSSUZ MAHLUKLARA

çıklamasına devam eden Özcan, “CHP’lilerin TC’yi kamu binalarından indiren partiyle koalisyon kucaklaşmaları da göstermiştir ki bugünkü CHP Atatürk’ün emaneti Cumhuriyete sahip çıkmak derdinde değil. Görünen o ki Orhan da bu zihniyeti en uç seviyelere taşımaktadır. Ahlakı, vicdanı ve şerefi olanlar bölücü terörün yanında yer alamaz. Bu anlayışa sahip olanlar dünyanın en şerefsiz ve namussuz mahlûklarıdır” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki