~~Kulis Haber Gazetesi, Little Sezer Gebze Şubesi ve Değirmen Cafe Sahiplerinden, Gebze Gazeteciler Derneği Başkanı Ahmet Oğuz’un düğün törenine bini aşkın seçkin davetli katıldı. Halay ve oyun havaları ile devam eden düğün töreni muhteşem havai fişek gösterisi ile son buldu.

ŞAHİTLERDEN BİRİSİ GÜLALTAY OLDU
Ahmet Oğuz’un düğün törenine, iş, spor, basın ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı. Çiftin nikah şahitleri arasında Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Nilay Ayran, MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Nihat Yıldırım, AK Parti Gebze İlçebaşkanvekili Mahmut Yandık, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür ve işadamı Semih Tufan Gülaltay’da yer aldı. Düğünün başından sonuna kadar Oğuz Ailesi ile birlikte olan Gülaltay, genç çifte hayat boyu mutluluk diledi.

İDRİS BABADAN, KURAN, BAYRAK, SİLAH
Ahmet Oğuz’un babası İdris Oğuz, oğluna düğün hediyesi olarak, Kuran-ı Kerim, Türk Barağı ve silah hediye etti. Gebze’nin seçkin mekanlarından Şişecem Tesisleri’nde yapılan düğün töreni renkli görüntülere sahne oldu. Davetliler, Fatma ve Ahmet’in en güzel gününe şahitlik ederken, keyifli bir gece geçirdi. Düğün töreni havai fişek gösterisi ile son bulurken, genç çift düğün sonrası balayı için Antalya’ya hareket etti.