AK Çayırova gençlikte devir teslim

Çayırova AK Parti İlçe Gençlik Kolları Devir Teslim Töreninde Buluştu Birlik Ve Beraberlik Mesajlarının Verildiği Buluşmada Yeni Başkan İbrahim Güler Bismillah Diyerek Göreve Başladı.
14 Ağustos 2015, Cuma - 18:12

Gerçekleşen buluşmada Çayırova AK Parti başkan yardımcısı Turan Kocagöz ve ilçe yöneticileri, Kocaeli AK Parti il yöneticisi Ayşin Balcılar, Kocaeli il gençlik kolları yöneticisi Mustafa Özdemir Eski AK Parti gençlik kolları başkanı Kerem Coşkun, Yeni AK Parti Çayırova gençlik kolları başkanı İbrahim Güler,  Çayırova AK Parti gençlik kolları yöneticileri hazır bulundular.

 

ÇAYIROVA AK GENÇLİK GÜLER İLE YOLA DEVAM

Devir teslim programında açıklama yapan yeni gençlik kolları başkanı İbrahim Güler, bu görevi bana layık gören herkese çok teşekkür ediyorum,  bayrağı bıraktığı yerden daha yukarılara çıkarmak için elimizden geleni yapacağız, büyüklerimiz örnek tutum ve davranışları ile bize çalışmalarımızda heyecan veriyor. Güler, bu görevi bize layık görenleri mahçup etmeden partimizin çeşitli kademelerinde yer alan herkesle çalışmalarımızı yürüteceğiz, ben ekibime güveniyorum, biz çok büyük bir aileyiz ve çalışmalarımızla bunun karşılığını alacağız, dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki