AK ÇAYIROVAYA ADAY ADAYI AKINI

25 Şubat 2015, Çarşamba - 16:00

AK Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayları, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve yönetimine ziyarette bulundular.

AK Parti Milletvekili aday adaylarını Çayırova’da ağırlayan Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, yaptığı açıklamada; AK aday adaylarımız ile samimi bir havada hem tanıştık hem de hoşça sohbette bulunduk. Bu Ziyaretleri teşkilatımıza gerçekleştiren AK Parti Kocaeli Milletvekili aday adaylarımıza çıktıkları AK yolunda Teşekkürlerimi sunarım. ’dedi. 

 

ADAY ADAYLARINDAN BAŞKAN KILIÇ’A TEBRİK

Kocaeli AK Parti Milletvekili Aday adayları, Zafer Kılıç’a yeni dönem için başarılar dilerken ilçe başkanı olmasından dolayı da tebrik ettiler. AK Parti Kocaeli Aday Adayları yaptıkları açıklamalarda;, “Çayırova her zaman Kocaeli’ye ve ülke genelinde Ak Parti’nin kaleleri arasında yer almış bir ilçedir. Bu nedenle Çayırova’nın çıtası her zaman en üstlerde yer almıştır. AK Çayırova teşkilatının bu ivmeyi artırarak görevini yürüteceğine inanıyorum. Yeni Türkiye hedefinde Çayırova hem gelişim ve değişim alanında yerini alacak hem de bu hedefe katkı sunacak önemli bir bölgedir.”dediler.

BAŞKAN KILIÇ,”AK ÇAYIROVA SEÇİME HAZIR”

Çayırova Ak Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç ziyaret esnasında, “Bayrağı devraldığımızda çıtanın yüksek olduğunu zaten biliyor ve bu çıtayı daha yukarı taşımak bilincini kendimize aşılamıştık. Birbirinden değerli yönetim kurulu kadromuzla bunu başaracak kalitede bir teşkilat oluşturduk. İnsana odaklı bir siyaset anlayışı ile halkımızın her zaman yanındayız. Onların mutlu ve üzüntülü günlerinde yanında olup duygularına ortak oluyoruz. Vatandaşlarımıza da her zaman kapımız açıktır. Çayırova bu bölgede parmakla gösterilen bir ilçe olacaktır. Bu konuda gerek Bakanlarımız, vekillerimiz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız, İlçe belediye başkanımız ve teşkilatımızın seferberliği gözle görülür bir hassasiyettedir. Bu hareketlilik içinde şahsım ve yönetimimiz de yerini alacaktır. ”dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki