Ak Darıca Bir Araya Geldi

Ak Parti Darıca, 34. Daraltılmış İlçe Danışma Meclis Toplantısını gerçekleştirdi. Danışma toplantısında partinin 1 Kasımdan beri yapmış olduğu çalışmalar değerlendirildi.
27 Ocak 2016, Çarşamba - 00:53

Ak Parti Darıca İlçe Başkanlığı Konferans Salonunda gerçekleştirilen 34. Daraltılmış İlçe Danışma Meclis Toplantısına Ak Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Ak Parti Darıca Meclis Üyeleri, Ak Parti ilçe yöneticileri ve  partililer katıldı. Divan heyetinin oluşturulmasının ardından başlayan ilçe danışma meclis toplantısında ilk konuşmayı Ak Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık yaptı. 1 Kasım seçimlerinin ardından çalışmalara ara vermeden takvimine göre devam edildiğini belirten Bıyık, seçim sonrası vatandaşa iadeyi ziyaretlerin millet vekilleri ile birlikte yapılmaya devam ettiğini belirtti. Seçim beyannamesinde verilen sözler için  partinin genel anlamada somut adımlar ortaya koyduğunu söyleyerek, yerelde ve genelde sözlerini tutmak için çalıştıklarını ifadelerine ekledi. Türkiye’de yaşanan terör saldırılarından nasiplerini birkaç hafta önce Ak Parti Darıca Nenehatun Mahalle Teşkilatına yapılan molotoflu saldırı ile aldıklarını belirten Bıyık, bu saldırıların hiç kimseyi yıldıramayacağını söyledi. 

PROJELER İÇİN HAREKETE GEÇTİK
Bayır-Bucak Türkmenleri için yapılan yardım kampanyasının sonuçlandığını açıklayan İlçe Başkanı, en kısa sürede yardımların yerine ulaştırılacağını sözlerine ekledi. İlçede emniyet anlamında eksikliklerin giderilmesi için bu dönem daha yoğun çalışacaklarını belirten Bıyık, Farabi Devlet Hastanesi’nin de araştırma hastanesine çevrilmesi konusunda ellerinden gelen çalışmaları yapacaklarını sözlerine ekledi. Toplantıda konuşan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ilçenin 2016 yatırımlarının kamu oyu ile paylaşıldığını söyleyerek, bu projeler için kaynak bulmak ve çalışmaları yürütmek için adımları atmaya başladıklarını belirtti. Kış şartlarında ilçede aç ve soğukta kalmış birinin kabul edilmeyeceğini söyleyen Başkan herkesin çevresine bu anlamda dikkatli bakmasını isteyerek kendilerine muhtaç insanların bildirilmesini istedi. Karabacak’ın ardından kadın kolları ve gençlik kolları faaliyetleri hakkında bilgi verdikten sonra toplantı basına kapalı olarak devam etti.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki