AK DARICA İLÇE DANIŞMADA BULUŞTU

16 Eylül 2014, Salı - 14:53

Ak Parti Darıca İlçe Teşkilatı Genişletilmiş Danışma Meclisini Şato Klas Düğün Salonu’nda gerçekleştirdi. Toplantıya Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek,  Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tuncel, Ak Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın, Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti Darıca Kadın Kolları Başkanı Hülya Kodek, Gençlik Kolları Başkanı Cüneyt  Şentürk , Darıca ilçe teşkilat yöneticileri, meclis üyeleri, mahalle temsilcileri ve çok sayıda Ak Partili katıldı.

Genişletilmiş Danışma Meclis Toplantısı’nda divanının oluşturulması sonrası açılış konuşmasını AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık yaptı. İlçe Teşkilatı olarak partililerin özverili çalışmalarıyla çıtayı her zaman yükselttiklerini halkın da bu çalışmalar neticesinde partiyi bağrına bastığını söyleyen Bıyık, yerel seçimlerin ardından Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden de alınlarının akıyla çıktıklarını ifade ederek, tüm partililere teşekkür etti.

HİZMETE DEVAM EDİYORUZ Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise konuşmasında , üçüncü dönemle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Başkan Karabacak,” üç dönemdir artan oy oranımızla halkımız bizlere olan güvenini gösterdi. Yeni dönemde de halkımıza söz verdiğimiz şekliyle hizmetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. İlçemizde yapılan her başarılı projede her bir teşkilat mensubumuzun alın teri vardır , emeği vardır , çabası vardır. 10 yılda hep halkımızın içinde olduk. Hiç üşenmeden,  ev ev,  kapı  kapı  gezdik. Acınızı , sevinçlerinizi kısacası hayatı birlikte paylaştık. Bu güzellikleri hep birlikte başardık, sizlerin takdiri ile bundan sonra Darıcamıza hizmet etmeye birlikte devam  edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi saygıyla , sevgiyle selamlıyorum.İlçe Danışma  meclisimiz hayırlı, uğurlu olsun. ”diyerek konuşmasını tamamladı.

KONGRELERDEN GÜÇLENEREK ÇIKACAĞIZ Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek ise konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları verdi. Civelek yaklaşan ilçe kongreleriyle ilgili de bilgiler aktarırken, ”kongrelerden her zamanki gibi güçlenerek çıkacağız. Ak Parti de hedefler bitmez. Önümüzde ilçe ve il kongrelerinin ardından 2015 Genel Seçimleri var. Kongrelerin hemen ardından seçimlere hızlı bir şekilde hazırlanarak Kocaeli de önemli bir oranla Genel Seçimlerden alnımızın akıyla çıkacağız. Bütün partili kardeşlerimiz, şimdiden çalışmalara başlasın.” Diyerek partililere seslendi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki