AK Dilovası 24. İlçe Danışmasını gerçekleştirdi

21 Eylül 2014, Pazar - 14:53

AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı 24. Danışma Kurulu toplantısını Yıldırım Düğün Salonu’nda önceki akşam gerçekleştirdi. İlçe Danışma toplantısına partililer büyük ilgi gösterdi.

AK PArti Dilovası İlçe Teşkilatı tarafından 24.'sü düzenlenen İlçe Danışma Kurulu toplantısına AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tuncel, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri İsmail Demir, Hakkı Nalbant, Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, AK Parti Dilovası ilçe kadın ve gençlik kolları başkanı ile partililer katıldı.

DİVAN KURULDU

Danışma kurulu toplantısının divan üyeliğini İlçe Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mahmut Kocabay, İlçe Yönetim Kurulu üyesi Nizamettin Sözen, İlçe Kadın Kolları Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Pınar Yaşar, İlçe Gençlik Kolları Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Arslan yaptı.

AKBULUT TEŞEKKÜR ETTİ

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Musul konsolosluk çalışanının serbest kalmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek  ailelerine geçmiş olsun dileklerinde bulunarak başlayan konuşmasında "10 aylık ilçe başkanlığım döneminde kendi şahsıma göstermiş olduğunuz teveccühden dolayı tüm teşkilat mensuplarıma teşekkür ediyorum.

YENİ TÜRKİYE YOLUNDA İLERLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Yerel seçimlerde elimizden gelenin fazlasını yaptık ve başardık. Daha sonra Cumhurbaşkanlığı seçiminde de aynı gayretle çalışarak bu seçimin üstesinden geldik. Bundan sonraki dönemde de kongrelerimiz var. İnşallah bu kongrelerden de iri olarak diri olarak Cumhurbaşkanımızın dediği gibi birlik ve beraberlik içerisinde başarıya çıkacağımıza inanıyorum. 2015 seçimlerin de ise güzel bir kadro ile yeni Türkiye yolunda ilerlemeye devam edeceğiz. Bizler şuan belediye başkanımızla meclis üyelerimizle teşkilatlarımızla uyum içerisinde birlik ve beraberlik içinde bu çok kısa zaman içinde güzel işler yaptık, bundan sonrada güzel işler yapacağımıza inanıyorum."dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki