AK Dilovası’nın hedefi %80

AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı’nın 23. İlçe Danışma Meclisi toplantısı Tepe Restaurant’ta düzenlenen iftar programı ile gerçekleşti. Düzenlenen iftar programına partililer yoğun ilgi gösterdi.
15 Temmuz 2014, Salı - 13:04

AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı tarafından 23. İlçe Danışma Meclisi Tepe Restaurant’ta düzenlenen ve yaklaşık 1000 kişinin katılımıyla gerçekleşti. Danışma Meclisine AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve Başkan Yardımcıları, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetimi, Kadın Kollaarı Başkanı Gülay Artut ve yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Suat Şık ve yönetimi, İl Yöneticileri İsmail Demir ve Hakkı Nalbant, Belediye Meclis üyeleri, Dilovası eski Belediye Başkanları Cemil Yaman ve Halit Yaşar, eski İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, Mahalle Başkanları, Mahalle Muhtarları ve çok sayıda partili katıldı.

HEDEFİMİZ % 80 OY ALMAK

Toplantı iftar yemeğinin ardından yapılan konuşmalarla devam ederken, açılış konuşmasını yapan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, düzenlenen iftara yoğun ilgi gösteren partililere teşekkür ederek başladığı konuşmasında “AK Parti kadroları olarak bugüne kadar girdiğimiz tüm seçimlerinden alnımızın akıyla çıktık.

Şimdi önümüzde bizim için, başbakanımız için ülkemiz için çok önemli bir seçim var. İnşallah bu seçimde de AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı olarak en az %80 oy alarak Başbakanımıza selam göndermek istiyor ve ilk turda Başbakanımızı Cumhurbaşkanı yapacağımıza inanıyorum”dedi.

YENİ BİR MİLAT BAŞLAYACAK

Akbulut’un ardından konuşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “30 Mart’ta hep birlikte güzel bir seçim geçirdik. Ülkemizde olduğu gibi Dilovamızda da halkımız Ak kadrolara görevi teslim etti.Halkımız yerelde ve genelde AK kadrolara yaptıkları hizmetlerden dolayı güvendi. Biz de, bize verilen emaneti layıkıyla yerine getirmek için ekibimizle çalışacağız. 30 Mart seçimleri ülkemizin geleceği için önemli bir seçimdi. İstikrarın, hizmetin, huzurun ve güvenin seçimiydi. Başbakanımız ve AK Parti kadroları bu seçimlerde halkından yine destek alarak yeni Türkiye için yoluna devam etti.

Şimdi yeni bir milat başlatmak için önemli bir seçim daha var. 12 Yıldır ülkemiz için gecesini gündüzüne katan, halkın takdirini her zaman alan Başbakanımızın Cumhurbaşkanı olması bizlere büyük bir görev düşmektedir. İnşallah yine hep birlikte bu büyük lidere destek olacağız.

Dilovası, Kocaeli’de Başbakanına verdiği destekle adından söz ettirecektir. Halkın ilk defa kendi Cumhurbaşkanını seçeceği bu seçimlerde Türkiye demokrasisi için önemli bir seçimdir.

Demokrasi için atılan bu önemli adımda daha aydınlık ve daha huzurlu bir Türkiye için hep birlikte Başbakanımıza sahip çıkacağız”dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki