AK Genç Çayırova Milli İradeye Sahip Çıkıyor

AK Genç Çayırova Milli İradeye Sahip Çıkıyor
21 Temmuz 2016, Perşembe - 15:06

Darbe girişimine karşı tüm Türkiye'de olduğu gibi Çayırova’da da binlerce vatandaş protesto amacıyla sokaklara döküldü. Parti gözetmeksizin sokakta olan vatandaşlar geçen Cuma’dan bu yana sokaklarda nöbet tutuyor.

AK GENÇLİK DE SOKAKTAYDI

AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları da Milli iradeye sahip çıkıyor. Çayırova Özgürlük Mahallesi’nde bulunan İlçe Karakolu’nun önünde nöbet tutan AK gençler milli iradeye sahip çıkıyor. Yaşanan darbe kalkışması sonrasında yurdun dört bir yanında başlatılan demokrasi nöbetleri kapsamında AK Genç Çayırova Özgürlük Mahallesi’nde bulunan İlçe Karakolu’nun önünde her akşam Milli İrade için demokrasi nöbeti tuttu.

ELLERİNDE PANKARTLARLA SAHADALAR

Ellerinde pankartlarla sahada olan ve sabaha kadar nöbet tutan AK Gençler milli iradeye sahip çıkıyor. “Gençlik vatanına sahip çıkıyor, Darbeye hayır, Yine meydanlardayız, Milli irade engellenemez, Sağlam irada burada, Millet destan yazıyor” gibi pankartlarla sokaklarda olan Çayırova’nın AK Gençleri kısa bir açıklama yaparak “bizler parti gözetmeksizin MHP’li, CHP’li, SP’li, BBP’li kardeşlerimizle ve vatandaşlarımızla birlikte kol kola yürüyerek milli iradeye sahip çıkıyoruz. İnanıyoruz ki bu vatan hainliğine kalkışanlar en ağır şekilde yargılanarak cezalarını bulacaktır. Bizler AK Gençlik olarak Cumhurbaşkanımız sokaklardan çekilebilirsiniz, artık evlerinize gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz” diyene kadar ülkemize sahip çıkmaya, vatanımızı korumaya devam edeceğiz. Savaşmak gerekirse savaşacağız, sokaklarda durmamız gerekirse sokaklarda duracağız. Ama asla taviz vermeyeceğiz” dediler.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki