AK Genç Dilovası'ndan Babalar gününe özel program

22 Haziran 2015, Pazartesi - 14:53

AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları ilçede Şehit Babalarını, Gazi Babaları ve ilçedeki en yaşlı babaları ziyaret ederek Babalar gününü kutladı.

 

AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve Yönetimi Şehit Babalarını, Gazi Babaları ve ilçedeki en yaşlı babaları ziyaret ederek Babalar gününü kutladılar. AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları ziyaretlerine Diliskelesi Mahalle Muhtarı Mehmet Özay’da eşlik etti.

 

BABALARIMIZ TOPLUMSAL YAPININ EN GÜÇLÜ DEĞERLERİ

Babaların her zaman saygı ve sevgiyle anılması gereken en değerli varlıklar olduğunu belirten AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya, "Babalarımız toplumsal yapının en güçlü değerleridir. Yaşadığımız kültür ve geleneklerimizi nesilden nesille aktaran en önemli sosyal yapıya sahiplerdir. Bizlere güç verirken hiçbir karışık beklemeyen babalarımız, hayata güçlü adımlarla atmamız ve doğru yolda ilerlememiz konusunda önemli yer tutar. Onlara hayırlı evlatlar olup, duruşumuzla kendilerini onurlandırmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm babalarımızın babalar gününü kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler dolu bir yaşam sürmeleri diliyorum” dedi.

 

GÜN BOYU PROGRAMA DEVAM ETTİLER

Yaşlı baba ziyaretlerinin ardından Gençlik kolları yöneticisi Emre Toprak’ın vefat eden babasının kabrini ziyaret eden Ak Gençler, daha sonra şehitliği ziyaret ederek Fatiha okudu. Gençler örnek programlarında evladını toprağa vermiş Babaları da unutmayarak. Bu vesile ile hayır duası alan gençler gün boyu programlarına devam ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki