Ak Genç Dilovası'ndan Doğum Günü Sürprizi

Ak Genç Dilovası'ndan Doğum Günü Sürprizi
10 Ekim 2016, Pazartesi - 12:22

Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları önceki gün gerçekleşen haftalık rutin toplantısında Ak Parti Dilovası Ana Kademe Yöneticilerine doğum günü sürprizi yaptı.

Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semiha Kaya ve yönetim önceki gün gerçekleşen Gençlik Kolları haftalık rutin toplantısında Ak Parti Dilovası İlçe Yöneticileri Hamza Şayir, Şeref Sarıca ve Ali Osman Küçükkaya'ya doğum günü sürprizi yaparak yöneticilere jest yaptı.

Ak Parti Dilovası İlçe Yöneticilerinin doğum gününü kutlayan Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya; "Ailesinden zaman ayırıp gece gündüz partimiz için çalışan İlçe Ana Kademe Yöneticilerimizin  doğum gününü İlçe Gençlik Kolları Yönetimimiz ile beraber kutladık. İlçe Ana Kademe Yöneticilerimiz Hamza Şayir, Şeref Sarıca ve Ali Osman Küçükkaya ağabeylerime sağlık, mutluluk ve başarı dolu yaşlar diliyorum." dedi.

Ak Parti İlçe Yöneticileri Hamza Şayir, Şeref Sarıca ve Ali Osman Küçükkaya Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve Yönetimine yaptıkları doğum günü jestinden dolayı teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki