Ak Genç Dilovasından Örnek Davranış

15 Temmuz 2015, Çarşamba - 16:59

Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve Yönetimi Ramazan ayı boyunda örnek teşkil eden programların altına imzasını attı. Başkan Kaya bu kezde ilçesinde durumu iyi olan vatandaşlardan ikinci el eşyaları toplayarak Suriyeli ve yardıma muhtaç ihtiyaç sahiplerine dağıtarak gönülleri fethetti.
Başkan Kaya ve yönetimi geçtiğimiz günlerde ev ziyaretleri sırasında Suriyeli ve yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi ailelerin eksikleri not alarak yardım kampanyası başlatmıştı. Yardım kampanyası sonucu imece usulü toplanan yardımlar başkan Kaya ve Yönetimi tarafından ihtiyaç sahibi ailelere iletildi.
SÖZ VERDİM
Yaptığı işten dolayı memnuniyetini belirten Başkan Kaya "Elimde bir fırsat var, bana iktidar partisinin, Dünyanın en güçlü partisinin yani Ak Parti'nin ilçe gençlik kolları başkanlığı görevi verilmiş. Ben görevi taki o ilk günden beri kesinlikle kendi çıkarlarım doğrultusunda değilde bu tarz vatandaşlarımızın ve gençlerimizin ihtiyaçları için kullanacağım doğrultusunda kendime söz vermiştim. Ve ben bu sözümü tutmamın onurunu yaşıyorum. O insanların bir nebzede olsa tebessümü ve dualarıdır bizleri ayakta tutan. Biz elimizden geleni yapıyoruz ve aynı duyarlılığı herkesten bekliyoruz." dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki