AK Gençler kongreyi değerlendirdi

24 Aralık 2015, Perşembe - 12:42

AKP İl Gençlik Kolları Pazar günü gerçekleşen Genel Merkez Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi ile ilgili bilgiler aktarmak ve yılsonuna kadar yapacak oldukları projeleri değerlendirmek üzere bir araya geldi

AK Parti İl Gençlik Kolları, Pazar günü gerçekleşen Genel Merkez Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi’nde değerlendirmek için parti binasında bir basın açıklaması düzenledi. Burada söz alan Başkan Emre Kahraman, “Seçimler bitmesine rağmen bütün gücümüzle hem sahada çalışıyor hem de yapmış olduğumuz toplantılar vesilesiyle güzel kararlar alarak Kocaelimizde bulunan genç kardeşlerimize ulaşmaya çalışıyoruz. 20 Aralık Pazar günü 50 otobüs yaklaşık 2000 genç kardeşimizle katıldığımız Genel merkez gençlik kolları kongremizde bir görev değişikliği yaşandı. İstanbul il gençlik kolları başkanımız Melih Ecertaş seçilmiş başkan olarak genel merkez gençlik kolları başkanlığını devir aldı. Almış olduğu bu görevin başta kendisine daha sonra da tüm Türkiye gençliğine hayırlı olmasını temenni ediyoruz. AK Parti Kocaeli gençlik kolları olarak kendisinin yanındayız. Kongreye Türkiye’de İstanbul’dan sonra en büyük katılım gösteren gençlik teşkilatı olarak da ayrıca bir mutluyuz” dedi.

“ÜZERİMİZE DÜŞENİ YERİNE GETİRDİK”

Kahraman açıklamalarına şöyle devam etti:” Nitekim kongre salonun da ‘Kocaeli her zamanki yerinde, yine mi Kocaeli’ sloganlarımızla salonun coşkusuyla alakalı üzerimize düşen bütün sorumluluğu başarıyla yerine getirdiğimizi düşünüyorum. Bu vesileyle başta il yönetimime, ilçe başkanlarıma ve yönetimlerine, mahalle başkanlarıma ayrıca teşekkür ediyorum. Açıklanan MKYK listesinde Kocaeli teşkilatlarından da bir kardeşimizi görmek 81 il içerisinde Kocaeli’ye verilen önemin de bir göstergesidir. Gönül isterdi ki daha fazla kardeşimiz olsun. 2 dönem MKYK görevinde bulunmuş, ilimizde üniversite başkanlığı ve genel merkez bölge koordinatörlüğü yapmış Arif Serkan Aydemir listesinde yer aldı”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki