AK Gençler pedal çevirecek

13 Mayıs 2015, Çarşamba - 21:47

 

 

 

AK Parti İl Gençlik Kolları, seçim temposunu artırarak daha fazla seçmene ulaşmak amacıyla pedal çevirecek. Her ilçeden 10 kişilik ekip seçmenlere seçim vaatlerini anlatarak bilgilendirmelerde bulunacak

 

AK Parti İl Gençlik Kolları, seçim çalışmalarına hız kazandırmak amacıyla yeni bir proje başlattı. Seçim temposunu daha da artırarak daha fazla seçmene ulaşmayı hedefleyen AK Gençler, bu uygulama ile pedal çevirerek karşılaştıkları seçmenlere hem seçim beyannamesi, 23 Mayıs’taki büyük mitinge davet broşürü, aday tanıtım broşürü ve çeşitli materyaller dağıtacak hem de seçim vaatlerini anlatarak bilgiler verecek. Başlatılan uygulamada her ilçeden 10’ar kişilik ekip bisikletlerle gezerek seçmenden oylarını isteyecek.

 

CEYHAN DA KATILDI
AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın katılımıyla Seka Park Uçurtma Tepesi’nde gerçekleşen lansmana AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve yönetimi ile üyeler katıldı. Tanıtım programında konuşan Kahraman, “Kocaelimizde yürümeye yol bulamazken, su basmış yollardan araçlar geçemezken hatta yol olmadığı için insanlar evlerinden çıkmaktan çekinirken biz bugün bisikletlerle seçim çalışması yapıyoruz” diye konuştu.

 

HEM SPORTİF HEM HIZLI
Ardından konuşan İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, bugünden sonra seçime kalan süre zarfında gençlerimiz bisikletle hem daha sportif hem de daha hızlı bir şekilde materyallerimizi dağıtacaklar. Özellikle 23 Mayıs’ta yapacak olduğumuz Kocaeli mitingimizin davet broşürleri başta olmak üzere çeşitli broşür ve materyallerimizi seçmenlerimize dağıtacaklar. Gençlik kollarımızı tebrik ediyorum. Böylesi güzel projelere imza atmalarının devamını diliyorum” dedi.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki