AK GENÇLERDE YÜZLER GÜLÜYOR

22 Kasım 2014, Cumartesi - 22:22

 

Çayırova AK Parti Gençlik Kolları Yaptıkları Başarılı Çalışmalar Dolayısı İle Aldıkları Başarı Ödül Plaketi İle Mutlulukları Gözlerinde Okundu.

Çayırova AK Parti ilçe Gençlik kolları Başkanı Kerem Coşkun yaptığı açıklamada;  öncelikle birlik ve beraberlik örneğini Çayırova’da gösteren AK Çayırova gençlik kolları içinde aynı şekilde yolumuzda tek yürek olarak ilerliyoruz. “Biz bir aileyiz. Buradaki tabloya baktığımızda bunu görebiliyoruz.
Tam kadro olarak yolumuza devam ediyoruz. AK kadrolarımızla Çayırova’mızda AK hizmetlere hep birlikte imza atacağız” dedi. Yerel ve genel seçimlerin her birinde oy oranlarımızı yükselterek bu günlere geldik. Milletimize hizmet sevdası ile yaklaştığımız her bir adımda milletimizin yüreğini, sevgisini ve güvenini kazandık. Teşkilatlarımızın her bir kademesinde, yerel ve genel yönetimlerimizle hizmetlerimize devam edeceğiz. Şimdi geniş bir tablodan bakmalıyız. Türkiye’miz AK Parti iktidarı ile nereden nereye geldi ve hedeflerimizle nereye gidiyoruz bunları görmeliyiz. Sağlık, eğitim, ulaşım, ekonomi ve daha birçok alanda yapılan çalışmaları saymaya kalksak zamanımız yetmez. Partimizin hizmetlerini kapı kapı anlatmalıyız. Tek yürek çalışmalıyız dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki