AK Gençlere Taze Kan

AK Partiye katılan gençlere rozetlerini AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Adnan Köşker taktı.
25 Şubat 2014, Salı - 14:48

AK Gençlere Taze Kan 

Başkan Köşker, “Siyasette ve hizmet üretmedeki gücümüzü ve dinamizmimizi siz gençlerden alıyoruz” dedi.Gaziler ve Tatlıkuyu mahallelerinde düzenlenen rozet takma törenlerine AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün,  AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AK Parti İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Samet Coşkun, ilçe başkan yardımcıları, ilçe yöneticileri meclis üyesi adayları ve mahalle yöneticileri katıldı.

HOŞ GELDİNİZ 
AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, “Siyasette ben de varım diyen genç kardeşlerimizi ülkesine, Kocaeli’ye ve Gebze’ye bir şeyler katma çabalarından ötürü kutluyorum ve aramıza hoş geldiniz diyorum” dedi. Tatlıkuyu ve Gaziler mahallelerindeki rozet takma törenine katılan AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Adnan Köşker de konuşmasına AK Parti saflarına katılan gençleri kutlayarak başladı. 


AYGÜN KUTLADI 
Seçim çalışmaları kapsamında Tatlıkuyu Mahalle Teşkilatı’nda gerçekleştirilen üye katılım ve rozet takma törenine katılan AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, “Bizim gençlik dönemimizde bizleri çeşitli söylemlerle siyasetten soğuturlardı. Dünya liderimiz ve genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizde siyaset anlayışı da değişti. Gençlerimiz siyasette daha aktif bir şekilde var olmaya AK Partimiz döneminde başladı. Siyasette yerini almaya hazırlanan genç kardeşlerimizi kutluyorum. Gençlik kollarımıza seçim çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. 

GÜCÜMÜZ GENÇLERİMİZ 
“Siyasette ve hizmet üretmedeki gücümüzü ve dinamizmimizi siz gençlerden alıyoruz” diyen Köşker, “Geleceğimizin ve Gebze’mizin teminatı olan gençlerimizin siyasette aktif şekilde var olmaları bizleri sevindiriyor. Gücümüzü sizlerden alarak 5 yılda Gebze’mizi hizmetlerle donattık. Daha modern bir şehir gayesiyle çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmayan gençlerimizle durmak yok Gebze’mize hizmete devam diyoruz. Önümüzdeki 5 yıllık dönem; yeni projelerimiz ve hizmetlerimizle gençlerimizin ve kadınlarımızın dönemi olacak” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından partiye katılan gençlere rozetleri törenle takıldı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki