Ak Gençlik Çayırova’dan Örnek Bir Proje Daha

Ak Gençlik Çayırova’dan Örnek Bir Proje Daha
09 Eylül 2016, Cuma - 15:43

AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları’ndan örnek bir proje daha. AK Parti Çayırova Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler tarafından “Gençlik Ne İstiyor?” adı altında gençlerin sorunlarına çözüm bulmak için dolu dolu bir projeyi hayata geçirecekler.

AK ÇAYIROVA GENÇLERE SORACAK

AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları ilçe genelindeki tüm gençlerle gerek sosyal medya aracılığı ile gerek mahallelerde anketlerle,  okullarda ve yüz yüze iletişim sağlayarak onların sorunlarını dinleyecek.  Projenin hayata geçmesi için Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yrd. Sedat Özçelik önceliğinde  komisyon kuruldu.  Diğer birim başkanlarının ve İlçe yöneticilerinin  de bulunduğu komisyon  çalışmalara start verdi. Özçelik’in başkanlığını yaptığı proje, gençlere “Gençlik ne istiyor?” sloganı ile ulaşacak.

Proje ile ilgili bilgi veren Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler,  ‘’Gençlik Ne İstiyor” sloganı ile yola çıktığımız bu güzel çalışmada arka plana itilen gençliğe sahip çıkmak , sorunlarını dinlemek ve sorunlarına  çözüm bulmak için dolu dolu bir projeyi hayata geçirmek istiyoruz. İlçe genelindeki tüm gençlerle gerek sosyal medya aracılığı ile gerek mahallelerde, okullarda yüz yüze iletişim ile anket doldurup onların sorunlarını dinleyeceğiz ve gerekli yerlere iletip çözüm bulacağız. Sorunları 1 ay gibi kısa bir süre içinde toparlayacağız ve Çalıştay grubumuza sunacağız. “dedi.

Sayfa 1/1

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki