Ak Kadınlar iftarda buluştu..

Ak Kadınlar iftarda buluştu..
12 Haziran 2018, Salı - 12:51

~~
Dilovası Ak Parti Kadın Kolları, iftar yemeğinde bir araya geldiler..
Dilovası Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, yönetim kurulu üyeleri ve partili kadınlar Orhangazi semt konağında iftar yemeğinde bir araya geldiler.
İftar yemeğine, Ak Parti Kocaeli Millet Vekili Cemil Yama’nın eşi, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın eşi, Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut’un eşi, Ak Parti il Kadın Kolları Yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut Belediye Meclis Üyesi Hatice Tuzcu ve çok sayıda partili kadın katıldı.
Oldukça samimi bir ortamda ve hoş sohbetle geçen iftar yemeğinde 24 Haziran da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri konuşuldu.
Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, iftar yemeğine katılan Ak Kadınlara teşekkür etti. Artut, dün olduğu gibi bugünde Dilovası İlçe Kadın Kolları olarak 24 Haziran seçimlerine hazır olduklarını ifade ederek “  “Biz AK Kadınlar olarak ertesi gün seçim olacak gibi her daim hazırdık. Tüm eylem planlarımız hazır. Yine sahalardayız ve çok çalışacağız. Ülkemize ve Dilovamıza 24 Haziran seçimleri hayırlar getirsin” dedi.
İftar programına Ak Parti Kocaeli Millet Vekili Cemil Yaman Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Kadın Kolları İftar Programına kısa süreli bir katılım sağlayıp Ak Kadınları Selamladılar.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki