AK Parti Çayırova SKM Karış Karış Geziyor

03 Mayıs 2015, Pazar - 12:27

Ak Parti Çayırova SKM programı kapsamında Kocaeli Milletvekili Adayı Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun katılımı ile ilçede esnaf dernek ve hasta ziyaretleri gerçekleştirdi.

Ak Parti Çayırova SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) tarafından hazırlanan programlar kapsamında yapılan ziyaretlerde Kocaeli Milletvekili Adayı Radiye Sezer Katırcıoğlu’na Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Belediye Başkan Yardımcısı Fikriye Çelik, Kadın Kolları Başkanı  Hacer Banu Çürüksulu Demir, Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun, belediye meclis üyeleri ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Esnaf ziyaretleri ile başlayan SKM programı, hasta ve vefa ziyaretleri ile devam eden AK Parti Çayırova SKM programı gün boyu çeşitli temaslar ile devam etti. Program doğrultusunda Çayırova esnafını ziyaret eden Kocaeli Milletvekili Adayı Radiye Sezer Katırcıoğlu ve SKM heyeti, hem esnafların hemde vatandaşların sorun ve taleplerini dinlediler. Yerelde ve genelde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Katırcıoğlu, vatandaşların sorularını da yanıtladı. Hasta ve vefa ziyaretleri ile devam eden program çerçevesinde bir çok kanaat önderi ziyareti de gerçekleştirildi.

Hizmet İçin Buradayız

SKM programı çerçevesinde Çayırova Mahallesinde çoklu ev toplantısına katılan Katırcıoğlu ve beraberindeki heyet AK Parti Hükümetinin yerelde ve genelde yapmış olduğu hizmetleri anlattılar. Yaptığı konuşmasında hizmetlerin artarak devam etmesi için istikrarın sürmesi gerektiğini ifade eden Katırcıoğlu “2002 yılında başlayan bu hizmet kervanı bu güne kadar eğitimden sağlığa, sanayiden ulaşıma birçok alanda devrim niteliği taşıyan hizmetler yaptı. Bu hizmetlerin artarak devam etmesi için sizlerin desteğinize ihtiyacımız var.  Bizim seçim kazanmak gibi bir derdimiz yok. Bizim sivil bir anayasa için sizlerin desteğinize her zamankinden daha çok ihtiyacımız var” dedi.

Siyasal ve Ekonomik İstikrarda Dünya Lideri Olacağız

Gün boyu Çayırova’yı karış karış gezen SKM heyeti gün don programını Cumhuriyet Mahallesinde gerçekleştirdi. Cumhuriyet Mahalle teşkilatında mahalle sakinleri ile bir araya gelen AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Radiye Sezer Katırcıoğlu ve beraberindeki heyet vatandaşlar ile bir süre sohbet etti. Vatandaşların yerel ve genel hizmetler hakkında sorularını yanıtlayan Katırcıoğlu yaptığı konuşmasında 7 Haziran seçimlerinin sivil bir anayasa için çok önemli olduğunu ifade etti. Başkanlık sistemi ile alakalı soruları yanıtlayan Katırcıoğlu Başkanlık sisteminin neden gerekli olduğu konusunda bilgiler verdi. Konuşmasına devam eden Katırcıoğlu “Ülke’yi ekonomik ve siyasi istikrarsızlığa sürükleyecek koalisyon hükümet sistemi sona erecek. AK Parti’nin yarattığı istikrar ortamı yeni Türkiye’de ülkemizin seviyesini birinci sınıf devletler seviyesine taşınacak.  Siyasal ve Ekonomik İstikrarda dünya lideri olacağız” dedi.

1 Mayıs İşçi Bayramınızı Tebrik Ediyorum

Ziyaretleri sırasında 1 Mayıs İşçi Bayramı’na vurgu yapan Katırcıoğlu “Emek ve Dayanışma Günü’ olan, 1 Mayıs yalnız işçi kardeşlerimizin değil tüm emekçilerin, hakka ve adalete inananların günüdür. Ülkemizin karanlık günlerinde ve o karanlık zihniyetlerin uygulamaları nedeniyle 1 Mayıs çatışmalarla, şiddet eylemleriyle anılırdı. Ak Parti hükümetimizin eşitliğin, özgürlüğün, insan onuruna yaraşır yaşam standartlarının tesisi için uyguladığı icraatları neticesinde bugün 1 Mayıs kardeşlik, barış ve dayanışma günü olarak kutlanmaktadır” dedi.

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki