AK PARTİ ÇAYIROVA'DA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

AK Parti Çayırova İlçe Başkanlığı 17. Danışma toplantısı Çayırova Belediye Kültür Salonu’nda yapıldı.
25 Eylül 2013, Çarşamba - 11:42

 Danışma Toplantısına AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel, AK Parti Kocaeli İl Başkan yardımcıları Metin Gökçe, Ekrem Özenir,Şevki Demirci, Yekta Türker, Mehmet İpşiroğlu,İl genel meclis üyesi Deniz Kolo,Ak parti belediye başkan aday adayı, İdris Demir,belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, teşkilat mensupları ve partililer katıldı.

Nazmi Özmen 2014 yerel seçimlerinin önemine dikkat çekerek, “AK Parti insanı yaşatma merkezli siyaset yapmak üzere yola çıkılmıştır. Hiç bir yerel seçim bugünkü kadar önemli olmamıştır. İlçe başkanları toplantısı için Ankara ya gittik. Sizlere özel bir selamını getirdik. 2002 seçimi önemliydi 2004 daha önemliydi. Diğer seçimler birbirinden ayrı hepsi değerliydi ancak hepsini bir kenara koyun 2014’ü bir kenara koyun dedi. Bizler için Müslüman alemi için ne kadar önemli olduğunu aktarmak istiyorum. Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” dedi. Özmen daha sonra Çayırova’da yapılan yatırımları aktardı.

HERKESE AYNI MESAFEDEYİZ

Seçim sürecinin yaklaştığını söyleyerek, “Süreç yaklaştı aday adaylarımız çıkacak her adaya aynı mesafedeyiz hepsi bizim zenginliğimiz birbirimizi kırmadan partimize genel başkanımıza yakışan bir anlayış içerisinde dışarıya karşı dikkatli olun. Adaylık süreci başlayana kadar belediye başkanımız bizim başkanımız her zaman onun arkasındayız.  Hedef rakamlarımız genel seçimlerindeki oy oranını inşallah hep birlikte alacağız” diye konuştu.

YEREL SEÇİME HAZIRIZ

Teşkilat olarak seçimlere hazır olduklarını söyleyen Özmen, “3 ay içinde bin üye yaptık. Şuan aramızda yeni üyelerimiz var. Üyelikte ilk 3’teyiz. SKM çalışmalarımız devam ediyor. Tüm çalışmaları SKM üzerinden yapıyoruz. 3 bin üyeyi tek tek evinde ziyaret ettik. Bugün seçim olsa tüm teşkilatımızla seçime hazırız. 5 aylık programlarımız hazır” dedi.

Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, “Belediyecilik kepçe ile kamyonla yapılmaz, belediyecilik duyguyla sevdayla yapılan iş. 2009 göreve geldikten sonra sokaklarımızda yazın gezerken kanalizasyon olmadığı için kokudan kışın kömür kokularından gezemezdik. Her geçen gün yükselen bir kent haline geldi. Çayırova Belediyesi 23 yıldan beri var. 4 yılda dönemde ne yapıtlıysa tamamından daha fazla hizmet yaptık. Bunlar birlikte yaptık. Son bir ay içinde ise önemli temel attık. Hizmetlerimiz devam ediyor. Çayırova’mızı 2023, 2071 hedefleri var. AK Parti’nin Türkiye’ye verdiği enerji Çayırova’ya yansıdı. Hiçbir mahallemiz bize hizmet gelmedi diyemez. Çayırova’da ne varsa bunların tamamı son 4 yılda yapıldı. Çayırova 4 yılda, 20 yılda yapılan hizmet aldı. Teşkilatımız bize izin verirse hizmetlerimize devam edeceğiz.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek, kürsüye Neşat Ertaş’ın türküsüyle geldi. Konuşmasında Neşat Ertaş’ı anarak başlayan Civelek, “Yarın Üstadın ölüm yıldönümü üstadı buradan bir kez daha rahmetle anıyoruz” dedi. 12 Eylül 1980 darbesine de değinen Civelek, “Şartlar olgunlaşsın diye beklemişler şartlar olgunlaşınca gelip darbe yapmışlar. Tıpkı 27 Eylül’deki gibi” dedi.

Bunları zihniyeti şu; Darbeciler olarak gelir sandıkta alamadığımızı zorla alırız. Bunları asar masrafları sizden alırız. Bunlarda zihniyet değişmez.

Geçmişte CHP zihniyeti lütfen unutmayın bunlar darbe yapar parasını bizden alır sonrada bizim manevi değerlerimizi elimizden alır. Gezi Parkı ruhu icat ettiler ama tuz ruhu gibi bir şey ama kendilerini yakıyorlar farkında değiller. Gençleri sokağa sürüyorlar. Bunlar bizim ulaşamadığımız gençler bunlara ulaşamıyorsak bunda bizimde vebalimiz var. Sonra merdiveni boyayan insanlar ortaya çıktı. Bu renkler bizi yansıtsa öpüp başımız koyarız. Sonra statlarda ortalığı çıktılar ve statları karıştırdı.

son anketlere göre AK Parti oyları yüzde 56’ya çıktı. Bu rakam artarken diğer partilerde istikrarını koruduğu söyleniyor. CHP’nin istikrarını koruduğu konular şunlar, ‘Kurulduğu günden bu yana aynı oyu alması. 1963’den beri iktidar olamaması ve statükocu oluşu’  bu istikrarlarından başka istikrarı yok.

Yerel seçimler yaklaşıyor ben ilçe başkanı olsam iyi olur ben olmam için mevcut başkanı yıpratmam lazım böyle siyaset olmaz bu işlerin içine düşersek samimiyetimiz bozulur Allah elimizdekileri elimizden alır.

Biz gerçek adamlardan oluşan bir partiyiz. Kim belediye başkanı olursa olsun yeter ki AK Partili olsun. Bir eksik meclis üyesi alırsak kazansak bile bu bizim için yeterli bir kazanç olmaz ardından cumhurbaşkanlığı seçimi var. Başbakanımıza güç vermemiz lazım.

Ben Çayırova teşkilatımızdan çok memnunum

Önümüzde bir yerel seçim var. Üye ziyaretlerini hakkını vererek yapmamız lazım. Kabaca 20 bin üyemiz var başkanım ama 3 bin üyeyi ziyaret ettik diyor. Yüzde 80’i geride duruyor. Parti olarak tüm teşkilatımız üye ziyaretlerini yapmamız lazım. Üzerimizdeki ölü toprağı atalım.

Ben teşkilatımda bir rehavet görüyorum.

Her birimiz oturduğu koltuğun hakkını vermesi lazım. Herkes aday adayı çıkabilir ama usulüne uygun olacak belediye başkanımız yıpratmadan aday olabilir. Zaman kenetlenme zamanıdır. Ben belediye başkanımdan memnunum kim dürüst derseniz ben belediye başkanım derim. Beni de belediye başkanı seçmediler ama ben bunda bir hayır vardır dedim şimdi bu koskoca ailenin il başkanıyım.

Yaklaşan seçimlerde lütfen bulunduğunuz koltukları hafife almayın. Eğer biz bugün görevimizi yapmazsak Allah bu nimeti elimizden alır diyorum.

Rota Ajans...

 

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki