AK Parti, CHP ve MHP çelenk töreninde buluştu

29 Ekim 2015, Perşembe - 13:34

Valilik tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yapılan çelenk töreninde AK parti, CHP ve MHP il başkanları ilk kez bir araya geldi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının kutlamaları çerçevesinde yarın yapılacak olan resmi törenden önce bugün Atatürk anıtına çelenk sunumu gerçekleştirildi. Kocaeli Valiliği, Garnizon Komutanlığı ve Büyükşehir Belediyesinin çelenk sunum töreninde üç büyük siyasi partinin il başkanları da bir araya geldi. çelenk sunumunun yapıldığı Atatürk heykelinin çevresinde alınan geniş güvenlik önlemleri de dikkat çekti. Alanın sadece D-100 karayolu tarafındaki girişinden içeriye vatandaşlar alınırken diğer girişlerin tamamı kapatıldı. 

İL BAŞKANLARI KATILDI

Valilik tarafından düzenlenen çelenk sunum programına Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Garnizon Komutanı Korgeneral Mehmet Baysal, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, CHP Milletvekili Haydar Akar, AK Parti İl başkanı Şemsettin Ceyhan, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, MHP İl başkanı Aydın Ünlü, il müdürlükleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Atatürk heykeline Valilik, Garnizon Komutanlığı ve Büyükşehir Belediyesinin çelenklerinin bırakıldı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından tören sona erdi.

 GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMİ 

Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı alanda sadece bir noktadan giriş yapıldı. alanın diğer tüm girişlerinin kapatılması nedeniyle vatandaşların alana gelmesi uzun sürdü. Vatandaşlar arama yapılarak içeri aldı. Törende en dikkat çeken ise AK Parti, CHP ve MHP il başkanlarının samimi tavırları oldu. Başkanları birbirlerine sarılırken tören başlayana kadar aralarında sohbet etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki