AK Parti Dilovası 32. Danışma toplantısı yapıldı

19 Ağustos 2015, Çarşamba - 15:55

AK Parti’nin  Dilovası 32. İlçe Danışma Toplantısı Dilovası Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Danışma toplantısında konuşan Belediye Başkanı Ali Toltar,” son günlerde ülkemizde yaşanan terör olaylarını kınıyor; şehit olan vatan evlatlarımıza ve  16 yıl önce, 17 Ağustos 1999 depreminde hayatını kaybeden deprem şehitlerimize de  Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Dilovası Kültür Merkezi'nde gerçekleşen 32. İlçe Danışma Toplantısına Belediye Başkanı Ali Toltar, ilçe Başkanı Osman Akbulut İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kocaeli Milletvekilleri Cemalettin Kaflı ve Mehmet Akif Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak AK Parti  Dilovası Belediyesi meclis üyeleri, AKP Dilovası ilçe gençlik ve kadın kolları başkanları, il ve ilçe yöneticileri ile partililer katıldı.

 AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemalettin Kaflı yaptığı konuşmada, "Toplantılar çok sıcak geçiyor. Terör eylemleri ile canlarımızı acıtan terörü lanetliyoruz. Bir taraftan da elde ettiğimiz demokratik ve sosyal haklardan da vazgeçmeyeceğiz. AK Parti bu ülkenin bir gerçeği. 12 Eylül'de partimizin olağan büyük genel kongresi olacak. Hizmet partisi olarak Dilovası'nda daha çok çalışacağız."

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan yaptığı konuşmada, " 7 Haziran seçimlerinden sonra birçok konuda notlar aldık. 7 Haziran'da AK Parti birinci parti ama tek başına hükümet kuramayacak bir teveccüh gösterildi. Bu sonuçtan sonra koalisyon görüşmelerine başladık. Çıkan sonuç CHP ve AK Parti koalisyon kurma için uygun zemin olmadığını açıklandı. MHP'nin tavrını anlamakta zorluk çektik. Ufukta erken seçim var. Seçimin ve sandığın yolu gözüktü. Olağanüstü olmazsa bir erken seçim ile seçim tekrarı ile karşı karşıyayız.Büyük kongremizin de 12 Eylül’de yapılacağının haberini sizlere vermek istiyorum.” Danışma toplantısı daha sonra basına kapalı olarak devam edildi.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar da yaptığı konuşmada, "Son günlerde yaşanan terör olaylarını kınıyorum. Şehitlere Allah'ta n rahmet ailelerine başsağlığı diliyorum. 17 Ağustos'ta yaşamını yitirenlere Allah'tan rahmet diliyorum. 14 yıldır ülkemiz her yönden ilerledi. Dilovası belediyesi olarak yaşanabilir bir Dilovası için önemli projeleri hayata geçiyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışı ile her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. 13 yıllık Ak Parti iktidarımız ile ülkemiz her alanda hızla büyüdü, gelişti, kalkındı; devrim ve reform niteliğinde değişim ve dönüşüm, ilerleme ve gelişmenin aktörü, öncüsü; adeta dünyanın parlayan yıldızı oldu. Daha önce Türkiye Siyaset Tarihinde yaşanmamış başarılı dokuz seçimde gösterdiğimiz gayreti; 7 Haziran Milletvekili Seçimlerinde de canhıraş şekilde gösterdik, Davasına inanan, huzuru, barışı kardeşliği isteyen asla yorulmaz, asla pes etmez, etmemeli. Hakk'ın ve halkın rızası için çalışanın aşkı asla bitmez dedi.

 

AK Parti  Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut yaptığı konuşmada, " Yapılacak erken seçime Dilovası teşkilatları olarak tüm teşkilat mensupları ile seçime hazırız ve bu teşkilatlar çalışmalarına hiç ara vermeksizin devam etmektedir.  Ülkemizde son 14 yılda çok büyük işler yapıldı. Son dönemde terör örgütleri eylemlerini sıklaştırdılar. Terör son 5 yılda sakinleşmişti; fakat seçimden sonra şer güçler ortaya çıktı; ve kan dökülmeye başladı. Bu yüzden biz yeniden AK Parti iktidarıyla güçlü Türkiye'nin temellerini atmaya çalışmalıyız dedi.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki