Ak Parti Gebze 58. Daraltılmış İlçe Danışma Meclisinde Toplandı

AK Parti’nin ilçe danışma kuruluna Sağlık Bakan Yardımcısı katıldı
16 Haziran 2014, Pazartesi - 16:39

 

 

 

 

Ak Parti Gebze İlce Başkanlığı aylık olarak düzenlemiş olduğu 58’nci ilce danışma meclisi toplantısı önceki aksam Gebze Kültür Merkezinde Bakan Yardımcısı Agâh Kafkas, İl Başkanı Mahmut Civelek, Siyaset Bilimci Prof. Dr. Yılmaz Bingöl, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in katılımıyla gerçekleştirildi. İlce Sekreterliği başkanlığında oluşturulan divanda; ilce sekreteri Buket Tatoğlu, Mukadder Cengel, Şengül Sümer, Elif Gülhan, Merve Seven yer aldı.

 

KAFLI ÇALIŞMALARI ANLATTI

 

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Ak Parti Gebze İlce Başkanı Cemalettin Kaflı; sözlerine bu hafta Savunma Bakanlığına teslim edilen Milli Helikopterimiz ATAK' tan bahsederek, millet olarak yaşanılan gururu ifade etti. Kaflı konuşmasında, “Ayrıca teşkilat mensuplarımız yerel seçimlerin sonrasında hiç ara vermeksizin çalışmalarını sürdürmektedir. Rutin olarak mahallelerde toplantılarımız sonrasında engelli yaslı ve hastalara ziyaretlerimiz sürüyor. Vatandaşlarımız her şeyin farkında teveccühlerini de bize şükürler olsun ki gösteriyor. Önümüzde Cumhurbaşkanlığı secimi var bizler Gebze olarak bu seçimlerde de Allahın izniyle güzel bir sonuç alacağımıza inanıyoruz. Sandık kurulu toplantılarımızın organizasyonu mahallelerimizde görev dağılımları ile gerçekleştirildi. Mahallelerimizde sandık kurulu toplantıları yapılmaya başlandı bunların yani sıra gençlik kollarımız üye standını tekrar açtı. Gebze’nin belirli noktalarında açılacak olan stantlar aracılığıyla da üye çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu anlamda emek veren katkı sunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi. Gençlik Kolları Başkanı Samet Coşkun ve Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Aydın ise yapmış oldukları birim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Siyaset Bilimci Prof. Dr. Yılmaz Bingöl akademik olarak Gebze'de secim sonuçlarının değerlendirmesini aktardı.

 

KÖŞKER: VATANDAŞ HİZMETİN FARKINDA

 

Köşker: Değerli hocamız Prof Dr. Yılmaz Bingöl hocamıza vermiş olduğu değerli bilgiler için teşekkürlerimi sunuyorum. Gebze’de 30 Mart Yerel Seçimleriyle güzel bir sonuç elde ettik. Bu başarının altında teşkilatlarımızın güçlü desteği ve bizlerinde geçmiş dönemde yapmış olduğumuz çalışmalarımız vatandaşlarımızın kararında etkili olmuştur. Bizler seçimden seçime değil vatandaşlarımızın her anında yanındayız şükürler olsun ki vatandaşlarımızda bunun farkındadır. Mensubu olduğumuz partimiz çok önemli bir seçim çalışması ile karşı karşıyadır. Bu anlamda gerek Gebze'de gerek Kocaeli'nde ve Türkiye'de başarılı çalışmalarımızı daim etsin inşallah, 58. daraltılmış İlçe danışma Meclisimiz hayırlara vesile olsun'' dedi.

 

CİVELEK: YALOVA SEÇİMLERİNE İBRETLE BAKMAK LAZIM

 

Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek yapmış olduğu konuşmasında; Ak Parti teşkilatları olarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Eğer Kocaeli'nde 13-0’lık bir skor söz konusu ise bu disiplinli bir teşkilat çalışmasının yanı sıra ilimizde vatandaşlarımızın başbakanımıza göstermiş olduğu büyük teveccüh vardır.

 

 

 İl Başkanı Civelek 30 Mart yerel seçimlerinden yıldızlı pekiyi alarak çıktıklarını, şimdi Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı görmek istediklerini belirtti. Civelek 10 Ağustos’taki seçimde de Kocaeli Teşkilatından büyük başarı beklendiğini de hatırlattı. “Yalova seçimlerine ibretle bakmak lazım.  Cumhurbaşkanlığı seçimlerini çantada keklik görmeyelim. Bizim rakibimiz, ne paralel yapı, ne muhalefettir. Rakibimiz içimizdeki rehavet olur. Ramazan ayında çok çalışacağız. Teşkilatlar olarak ramazanın en fazla 5 gününü akrabalarımıza ayıracağız. Daha müreffeh bir Türkiye'de yaşamak istiyorsak kalan günlerde sahada olacağız. Bilgisayarlardaki face’leri bırakıp face to face(yüz yüze) çalışcağız ve inşallah 10 ağustos'taki 1. Tur yapılan seçimlerde adayımızı Köşk'e uğurlayacağız” diye konuştu.

 

BAKAN YARDIMCISINDAN TEŞEKKÜR

 

Sağlık Bakan Yardımcısı Agâh Kafkas yapmış olduğu konuşmasında; Kocaeli’de ve Gebze'de alınan başarılı sonuçlardan memnuniyet duyduğunu bu başarının arkasında bulunan İl Başkanı, İlçe Başkanı ve belediye başkanı nezdinde tüm teşkilat mensuplarına teşekkürlerini iletti.

 

KAFKAS: KADIN ELİ DEĞMEDEN OLMAZ

Salonda bulunan bayanların çoğunluğuna da değinen Bakan Yardımcısı Kafkas, “Bizler teşkilatçı bir partiden geliyoruz. Burada bayanlarımızın çoğunlukta olması Başbakanımızın siyaset içerisinde bayanlara vermiş olduğu önemin en önemli tecellisi, hiç bir siyasi oluşum kadın eli değmeden tamamlanamaz. Bu anlamda bu çalışmalara türlü fedakârlıklarla katılan tüm bayanlara ve emeği geçen başkanlarımıza da teşekkür etmek isterim. Bizler çok fakında olamasak da Cumhuriyet tarihimizin en önemli seçimi ile karşı karşıyayız. Cumhur ilk kez başkanını seçecek ve burada bulunan her bir teşkilat mensubu kardeşimizin de bu çalışma da katkısı payı bulunacaktır” şeklinde konuştu.

 

ÇİÇEK TAKDİMİ

Danışma toplantısı Bakan Yardımcısı Agâh Kafkas, İl Başkanı Mahmut Civelek, İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları başkanlarının sunumu gerçekleştiren Prof. Dr. Yılmaz Bingöl’e çiçek takdimi ile sona erdirildi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki