Ak Parti Gebze Büyük Mitinge Hazır

08 Ekim 2015, Perşembe - 15:05

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti'nin 16 Ekim'de Gebze'de yapacağı mitingle ilgili olarak gerçekleştirdiği basın toplantısında, "Bu mitingi Gebze'de yapmamızın nedeni bir gönül alma değildir" dedi.

AK Parti Gebze ilçe binasında bugün gerçekleşen toplantıya AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, AK Parti Kocaeli Eski Milletvekili Mehmet Ali Okur, AK Parti il yöneticileri katıldı.

HASAN SOBA, AK PARTİNİN KALBİ GEBZEDE ATACAK

Toplantıda ilk olarak AK Parti Gebze Hasan Soba bir konuşma yaparak, "16 Ekim'de Büyük Kocaeli Gebze'de yapılacak. Onun öncesinde bir değerlendirme toplantısı yapacağız. Mitingin burada yapılması bizleri çok mutlu etti. Bu mitingin üstesinden geleceğiz. Başbakanı Gebze'de ne iyi şekilde ağırlayacağız." dedi. Soba'nın ardından Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu konuşarak, "Seçimi tekrarlıyoruz. 1 Kasım'da yeniden bir seçime gidiyoruz. Bu seçim bir dönüm noktası olarak görüyoruz. Doğu toplumları olarak koalisyonları pek beceremiyoruz. Türkiye'nin sıçrama dönemleri tek partili dönemlerde oldu. Seçim sisteminden dolayı tek başına bir parti hükümet kurma sonucu çıkmadı. Yerel yöneticiler olarak hükümetler bizim önümüzü açarsa daha güzel hizmetler yaparız. Önemli projelerimizi devam ettireceğiz. Tek başına bir iktidarın çıkması işlerimizi kolaylaştırıyor. Önümüzdeki dönem raylı sisteme geçeceğiz. 2023 vizyonunda bu hedeflerimizi tamamlamak istiyoruz. Gebze'de dolu dolu bir miting yapacağız. 1 Kasım seçiminde daha fazla vekil çıkaracağız." diye konuştu.

CEYHAN, HEDEF TEK BAŞINA İKTİDAR

Toplantıda son olarak AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan konuşarak şunları söyledi, "7 Haziran'dan sonra AK Parti tek başına iktidar elde edecek güce ulaşamadı. Bugün mitingle alakalı toplandık. Her seçimin en önemli göstergesi mitingler. 2002 yılında ilk mitingi Gebze'de yapmıştık. AK Parti'n startını Gebze'den verdik. 12 yıl sonra tekrara yine bir kasım ayında bu seçimin mitingini Gebze'de yapalım istedik. Bu talebi ilettik ve bu talebimiz kabul edildi.

CEYHAN, 7 BANKO 8 ZORLUYACAĞIZ

Bizler Gebze'den her zaman AK Parti olarak hep destek gördük. Bugün arkadaşlarla mitingin yapılacağı yer ve diğer detayları görüşeceğiz. Trafikte ufak tefek aksaklıklarla ilgili olarak emniyetle görüştük. On binlerce kişinin katılacağı bu mitingde şimdiden oluşacak trafik sıkışıklığı için hoşgörü istiyoruz. Bu seçimde vekil sayımızı 7'ye çıkarma. Sayısal değerlerden daha ziyade o meydanı doldurmak ve destek olmaya gelen herkesi ağırlamak istiyoruz. Cumhuriyet Meydanı'nda yine 2002 yılındaki mitingin üzerinde bir kalabalıkla bu mitingi yapacağız. Birlik ve beraberliğimizde bir sıkıntımız yok. Bir gönül almak gibi bir durum yok. Bu mitingi Gebze'de yapmamızın nedeni Gebze'nin bunu hak etmesindendir. Bu mitingin Gebze'de yapılması Gebze'nin hak ettiğindendir. Trafikte sorun yasacağız dedi.

 

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki