Ak parti Gebze danışma toplantısında coştu

Ak parti Gebze danışma toplantısında coştu
18 Aralık 2015, Cuma - 23:29

Ak parti Gbeze ilçe teşkilatı 73’üncü danışma toplantısını gerçekleştirdi

Ak parti Gebze ilçe teşkilatının 73.cü ilçe danışma toplantısı,gövde gösterisine dönüştü,salonda adeta çoşku tavan yaptı

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın yanısıra toplantıda Kocaeli illetvekili Cemil Yaman, Kocaeli Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve Gebze Ak parti İlçe Başkanı Hasan Soba'da yer aldılar. Ayrıca Kocaeli Eski Milletvekilleri M.Ali Okur ve Cemalettin Kaflı'da İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda yer alan isimler oldu.

Toplantıda sırası ile Gebze Ak parti İlçe Başkanı Hasan Soba, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Kocaeli Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan  ve Bakan Fikri Işık partililere yönelik kürsü konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "1 Kasım seçimleriyle birlikte güçlü ve istikrarlı bir hükümet ortaya çıktıktan sonra geleceğe ümitle bakıyoruz" Teşkilatımızın mensupları bir kez daha gece gündüz demeyerek fedarlıkla çalışmalarını yaptılar.Teşkilatımızın her kademesinde görev yapan arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum dedi.Daha sonra teşkilat çalışmalarında üstün gayret gösteren parti mensuplarına plaket takdimi yapıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki