~~24 Haziran Genel Seçimlerine günler kala AK Parti Gebze vites yükseltti. Seçim dönemi boyunca uykuyu unutan AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, “Seçim dönemi boyunca çalmadık kapı uğramadık dükkan bırakamamaya özen gösterdik. Her yakaladığımıza AK Parti’yi anlattık” dedi.

 

 

AK Parti Gebze 24 Haziran Genel Seçimlerinde sahayı bir an olsun boş bırakmadı. Ramazan ayına denk gelen seçim çalışmaları genellikle öğle saatlerinde başlayıp sahur vaktine kadar devam etti. Bu çalışmalarda AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar’ın insanlarla kurmuş olduğu ikili ilişkiler dikkatlerden kaçmadı. Herkese AK Parti’yi ve davasını anlatan Ayar, seçmenlerin tek tek gönlüne dokunmaya çalıştı.

SEÇİME HAZIRIZ
Seçim süreci ve çalışmaları ile alakalı gazetemize açıklamalarda bulunan Başkan Gür, seçim sürecinde sokakta görmüş oldukları teveccüh karşısında duymuş olduğu mutluluğu dile getirdi. Başkan Gür, “Bu millet çok cefa çekti. Bir memleketlerinin dahi olmadığını ve bu memleketin bekası için ne yönde karar vereceklerini çok iyi bilirler. AK Parti olarak her daim insanların gönül bağı kuran bir parti olduk. Bunun karşılığını da liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve şahsımıza yönelik sevgi ve teveccüh ile alıyoruz” şeklinde konuştu.