Ak Parti Gebze, Meclis Üyesi adayları ile bir araya geldi

30 Martta, Ak Parti Gebze belediye başkan adayı Adnan Köşker ile belediye başkanlığı yarışı içerisinde yer alacak olan meclis üyesi aday isimleri belirlendi. Meclis üyesi adayları bu sabah ilçe seçim koordinasyon merkezinde bir araya gelerek ilk toplantılarını gerçekleştirdiler. Gebze Belediye başkan adayı Adnan Köşker’inde katıldığı toplantıya, İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, SKM başkanı Mustafa Yıldıztekin ve meclis üyesi adayları eksiksiz katıldı.
19 Şubat 2014, Çarşamba - 14:37

İLÇE BAŞKANI KAFLI, SİYASET UZUN VADELİ BİR MARATONDUR

Aday adaylığı sürecinin artık geride kaldığını belirten AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, “Listeyi oluşturmak gibi önemli ve bir o kadar da meşakkatli bir süreçti. Meclis üyesi adaylığında bulunan bir birinden değerli bir çok arkadaşımız vardı. Partimizin kriterleri doğrultusunda, aday adaylarımız ve Gebze’nin özel durumlarını göz önünde bulundurarak oluşturmaya özen gösterdik.Siyaset uzun vadede kişiye yeni ufuklar açan bir maratondur. Tüm aday adayı arkadaşlarımız Ak Parti ailesinin bir ferdi olduğunu unutmamalıdır.Gebze’nin geleceğini düşünen her aday adayı arkadaşım üzerine düşen görev ve sorumluluğu bilerek hareket edeceğinden şüphem yok. Çıkmış olduğumuz hizmet yolunda tüm teşkilat mensuplarımız, aday adaylarımız ve adaylarımızla beraber koşacağız. Süreç boyunca karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğumuz İl başkanımıza, Büyükşehir belediye başkanımıza ve tüm teşkilat mensuplarıma teşekkür ediyorum” dedi.

KÖŞKER, BU BİR MİLLETE HİZMET ETME YARIŞIDIR

 Ak Parti Gebze Belediye başkan adayı Adnan Köşker  konuşmasında, “aday olamayan arkadaşlarımız kendilerine değer verilmediğini düşünmemelidir, Bu bir millete hizmet yarışıdır.Derdi Gebze olan tüm aday adaylarımızla, teşkilat mensubu ve Gebzelilerle çalışmalarımızı birlikte sürdüreceğiz. Aday olan arkadaşlarım ise yüklendikleri ağır sorumluluğun bilincinde olarak çalışmalarda yer alacaktır. Meclis üyesi adaylarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki