AK PARTİ KANAAT ÖNDERLERİYLE BULUŞTU.

Ak parti ilçe teşkilatının organize ettiği,kanaat önderleriyle istişare toplantısı,Şekerpınar bölgesinde hizmet veren bir otelde gerçekleştirildi.
01 Aralık 2013, Pazar - 17:11

Ak Parti Çayırova'da seçimlere yönelik çalışmalarına yön vermek amacıyla  kanaat önderleriyle buluştu..

AK Parti Çayırova’nın kanaat önderleri ve STK temsilcileriyle bir araya geldi. Yerel seçimler öncesi tüm ilçelerin kanaat önderleriyle buluşma programını tamamlamayı hedefleyen AK Parti Kocaeli il Başkanı Mahmut Civelek, bu sefer Çayırova'daki kanaat önderleri ve STK temsilcileriyle AK Parti ilçe yönetici ve aday adaylarıyla bir araya geldi.. Toplantıya AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, ilçe başkanı, ilçe yönetim kurulu üyeleriyle Belediye Başkan Adayları İdris Demir, Deniz Kolo, Şevki Demirci,Mustafa Usta,Bünyamin Laçin,İsa Bacacı,Servet Günay,Bülent Çorapsız,Yaşar Alkan,Bünyamin Çiftçi,Ali Erdin, ilçe yöneticileri ve çok sayıda meclis üyesi aday adayı katıldı...

Çayırova'daki Kanaat Önderleri ve STK yöneticilerinin büyük ilgi gösterdiği toplantının ardından, İl Başkanı Civelek ve Milletvekili Okur, Aday adaylarıyla da bir araya gelerek aday açıklamasından önce son bir görüşme daha yaptılar..

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki