AK Parti Kocaeli yine Türkiye birinci

AK Parti Kocaeli yine Türkiye birinci
01 Ekim 2016, Cumartesi - 19:48

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Genel Merkez Teşkilat Performans Sisteminde (TPS) 96,65 puan ile Türkiye birincisi oldu.

AK Parti Genel Merkez tarafından AK Parti Bilgi Sistemi AKBİS’in içinde oluşturulan ve Teşkilatların parti içi ve parti dışı tüm faaliyetlerinin objektif kriterlerle puanlanarak toplam performanslarının AKBİS üzerinden takip edilmesi ve değerlendirilmesi amacıyla kurgulanan bu sistemde Kocaeli İl Gençlik Kolları ilçeleri ile beraber kırılması güç bir rekora imza atarak, 96,65 puan ile 2. Sıradaki ile 35,93 lük bir fark atarak Türkiye birincisi oldu.

TPS'NİN ÖNEMİ
Programın öneminden bahseden AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman; "Bu program ile amaç; rutin yapılan çalışmaları görünür kılmak,tüm çalışmaların nihai değerlendirmeye katkısını sağlamak, bölgeler arası farklılıkların getirdiği zorlukları teşkilat lehine değerlendirmeye katmak, il ve ilçe koordinasyon görevini güçlendirmektir.’’ dedi. 

KAHRAMAN’DAN TEŞEKKÜR
AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman; "Teşkilatçılığın hayatın her alanına sirayet eden ve teşkilatların ciddi emek ve zaman harcadıkları tüm çalışmaları bu sistem ile Genel Merkez tarafından düzenli olarak takip ediliyor. Bu sistem ile her bölge/il/ilçenin kendi öznel şartları dikkate alınarak, teşkilatların kendi şartlarında ne ürettikleri daha objektif kriterlerle değerlendirilmeleri yapılıyor. Kocaeli olarak sadece yaptığımız çalışmaları sisteme girmemiz yeterli ve sonucu ortada. Flaş projelerimizle, ilçelerde mahallelerde yaptığımız çalışmalarla sadece seçimden seçime sahalarda olmadığımızı gösterdik. Bu yoğun çalışmaların neticesinde Türkiye genelinde hem ilçe bazında hem de il bazında birinci olduk.  Ben bu başarılı çalışmalarından ve gayretlerinden ötürü bütün il ve ilçe gençlik kollarıma ‘’ Yine mi Kocaeli’’ dedirttikleri için teşekkür ediyorum." dedi.

TPS’DE İLKLER YAŞANIYOR
Teşkilat Performans Sisteminde değerlendirmesine göre ilçeler arasında ilk 10 da yine Kocaeli’nin ilçeleri var. 100 tam puan alan 6 ilçe ile İlçe sıralama ve puan durumu şu şekilde; 

1. DERİNCE 100 PUAN 
2. KÖRFEZ 100 PUAN 
3. BAŞİSKELE 100 PUAN 
4. ÇAYIROVA 100 PUAN 
5. DİLOVASI 100 PUAN 
6. KARTEPE 100 PUAN 
7. KANDIRA 99,89 PUAN 
8. GÖLCÜK 99,52 PUAN 
9. DARICA 99,52 PUAN 
10. KARAMÜRSEL 99.16 PUAN
11. GEBZE 98,20 PUAN
17. İZMİT 90,47 PUAN

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki