AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan, partisinin 18. kuruluş yıldönümüne ilişkin bir kutlama mesajı yayımladı.

Karahan açıklamalarında şu ifadelere yer verdi; "Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan 'Bugünden sonra Türkiye’mizde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak' dedi ve 14 Ağustos 2001’de bu kutlu yürüyüş başladı. Bugün AK Parti 18 yaşında. Partimizi dev hizmetlerle, reformlarla bugüne taşıyan tüm dava arkadaşlarımıza ve milletimize kutlu olsun. Kutlu davamızı kuran ve liderliğiyle davamızın ve ülkemizin ufkunu açan, Türkiye’nin son 17 yılına hizmetleriyle damga vuran, dik duruşu ve kararlılığıyla ülkemize maddi manevi çağ atlatan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükran borçluyuz.

"KARDEŞLİĞİN TEMİNATIDIR"
Kurulduğu günden itibaren türlü engel ve desiseleri, kumpas ve provokasyonları, milletin şaşmaz ve sarsılmaz iradesinden aldığı güçle boşa çıkaran hareketin adıdır; AK Parti. İrade, erdem ve cesaret ile halkın iradesine, Hakk’ın rızasına uygun olarak sahip çıkandır AK Parti. Demokrasiyi, adaleti ve kalkınmayı düstur edinmiş ve toplumun her kesimine, vatanımızın her karışına işte bu motivasyonla hizmetleri ulaştıran, gönül köprüleri kuran, barışın ve kardeşliğin teminatı olan, Türk siyasetinin en güçlü adıdır AK Parti.

YAŞIMIZ HEP 18
Kapatma davaları, sokak eylemleri, yargı darbe girişimleri, terör saldırıları ve ihanetin en alçağı 15 Temmuz darbe girişimiyle ket vurulmak istenen Türkiye ve milletimizin iradesi için bir an tereddüt etmeden göğsünü siper eden cesarettir AK Parti. Bugün milletimizin hizmetkarı olarak 18.yaşgünümüzü kutlarken, partimize emeği geçen mahallelerdeki sandık kurullarından, belediye başkanları ve milletvekillerimize herkese tek tek şükranlarımı sunuyor; ileri, daha ileri gitmek için Türkiye sevdasıyla yaşımız hep 18 diyorum."