AK Parti’de adaylar görücüye çıktı

24 Nisan 2015, Cuma - 20:45

AK Parti 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde aday gösterdiği 11 milletvekilinin tanıtımını Recep Topaloğlu Spor Salonunda gerçekleştirdi

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın da aralarında bulunduğu 11 milletvekilinin hazır bulunduğu tanıtıma tüm adaylar eşleri ile birlikte katıldı. Aday tanıtımında AK Parti’nin adayları Bakan Fikri Işık, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Cemalettin Kaflı, Sami Çakır, Müge Olşen, Halit Çokan, Yalçın Coştur ve Yahya Coşkun partililere tanıtıldı. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın tanıtıma davet ettiği çok sayıda sivil toplum kuruluşunun temsilcisi de katıldı.

 

STK’LAR İLGİ GÖSTERDİ

Toplantıya Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Nihat Ergün, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Azize Sibel Gönül, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, eski İl Başkanı Mahmut Civelek, eski milletvekili Eyüp Ayar, belediye başkanları, ilçe başkanları, aday adayları, Hizmet-İş Şube Başkanı İdris Ersoy, İMO Başkanı Tolga Ok, sivil toplum kuruluşu ve meslek odalarının yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı. Ancak İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın 15 bin kişilik hedefine ulaşılmadı.

 

SALONDA COŞKU VARDI

Aday adayları, belediye başkanları, adayların yakınları salonun saha bölgesine oturtulurken, mahallelerden gelen teşkilat üyeleri ve vatandaşlar tribünlerde oturdu. . Büyük heyecanın yaşandığı aday tanıtım toplantısında salonun tamamı doldu. Salon “Birlikte daha güçlü Kocaeli”, “Yeni güç büyük Türkiye”, “Birlikte daha güçlü”, “Daima adalet, daima kalkınma” pankartları ile süslendi. Aday adaylarının fotoğraflarının bulunduğu büyük afişlerde sahnenin üstüne asıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki