Ak parti'de komisyon belli oldu

AK Parti’de 1 Mart'ta gerçekleşecek olan temayül yoklamasında genel merkezden gelecek komisyon üyeleri belli oldu
28 Şubat 2015, Cumartesi - 22:26

AK Parti 1 Mart'ta Antikkapı Restaurant'ta 10.00'da başlayacak olan temayül yoklaması gerçekleştirecek. Temayülün komisyon üyeleri AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati, Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Genel Merkez Kadın Kolları MYK üyesi Ayşe Bahçecik ve Gençlik Kolları MYK üyesi Davut Arpa komisyon üyeleri olarak belirlendi. Temayülde yaklaşık bin 900 kişi oy kullanacak. Ayrıca her ilçe için ayrı sandık olacak.

 

ALFABETİK SIRA
Temayülde oy kullanacaklar 11 işaretleme yapmak zorunda olacak. Eksik ya da fazla oylama olması durumunda liste geçersiz sayılacak. Oylama listesi alfabetik olacak ve soyadları da büyük yazılacak. Oyların sayımında ise sadece zarf sayımları yapılacak. Saat 09:00’da başlayacak olan temayül saat 16:00’da sonlanacak.

 

KİMLER YOK?
Temayül yoklamasında mevcut milletvekillerinden aday adayı olan Zeki Aygün, Mehmet Ali Okur, İlyas Şeker, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın yanı sıra eski milletvekili Eyüp Ayar ve eski il başkanı Mahmut Civelek temayülde yer almayacak. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki