AK Parti’de tanıtım ekimde

28 Eylül 2015, Pazartesi - 12:49

Seçim çalışmaları için teşkilat içi iletişim amacı ile ilçelere 70 telefon hattı dağıtımını yapan AK Parti İl Başkanlığı aday tanıtımını 4 Ekim’den sonra yapacağı İl Danışma Meclisi toplantısında yapacak

 

AK Parti’de 1 Kasım’da yapılacak seçimler için çalışmalar hızlandırıldı. İl başkanlığı 12 ilçeye 70 telefon ve telefon hattı dağıtımını yaptı. İlçelere dağıtılan telefonlarla öncelikle sandık sorumluları, ilçelerde daha önce görev yapan partililer ve teşkilat çalışmalarının bilgilendirmeleri için kullanılacak. AK Parti’de 4 Ekim’de Ankara’da yapılacak olan beyanname tanıtım toplantısının ardından yapılacak İl Danışma toplantısında aday tanıtımı yapılacak. Kocaeli mitinginin olup olmayacağı ise önümüzdeki hafta belli olacak.

70 TELEFON VE HAT

AK Parti’de teşkilat içi iletişimin sağlanması için il başkanlığından ilçelere 7 Haziran seçimleri için yapılan mitingde kullanılan telefonlar ve hatları yeniden açılarak dağıtıldı. Gebze ve İzmit’e 10’ar tane, diğer ilçelere ise 5 tane olmak üzere toplam 70 telefon ve telefon hattı dağıtıldı. Hatlar sandık kurulları, teşkilat üyeleri arasındaki iletişimin sağlanması amacı ile kullanılacak. İlçe yönetimleri de il yönetiminin verdiği hat kadar yeni hat alarak bu iletişimi güçlendirecek.

MİTİNG BELLİ OLACAK

AK Parti’nin Kocaeli’de miting yapıp yapmayacağının ise bu hafta belli olması bekleniyor. SKM’de yapılan çalışmaların ardından genel merkezin bu hafta kesin bilgiyi vereceği belirtildi. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Biz Kocaeli teşkilatı olarak mitinge hazırız. Genel merkezimizin kararını vermesini bekliyoruz” dedi.

MÜTEVAZİ OLACAK

AK Parti’nin her seçim döneminde yaptığı görkemli aday tanıtımı toplantısının bu seçimlerde yapılmayacak. 4 Ekim’de genel merkezde yapılacak olan Seçim Beyannamesi açıklamasının ardından İl Danışma Meclisi toplantısı yapılacak. 4 Ekim’den sonraki hafta içinde Danışma toplantısında aday tanıtımı da yapılacak. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan. daha önce de mütevazi bir aday tanıtımı yapacaklarını söylemişti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki