Ak parti'den flaş karar

Ak parti'den flaş karar
12 Ekim 2015, Pazartesi - 15:38

AK Parti, Cuma gününe kadar mitingleri askıya aldı

AK Parti sözcüsü Ömer Çelik MYK sonrası açıklama yaptı. Çelik, "AK Parti olarak Cuma gününe kadar mitinglerimizi askıya aldık. Cuma gününden sonraki mitingler teröre karşı olacak." dedi. 

şte AK Parti sözcüsü Ömer Çelik'in açıklamalarından satır başları:

AK Parti olarak mitinglerimizi askıya aldık. Cuma gününden sonra gerçekleşecek olan mitingler ise, parti mitinginden öte, teröre karşı ortak ses mitingleri olacak. Etrafımızda ciddi terör organizasyonları var. Ankara'daki terör saldırısına ilişkin soruşturma, somut bulgularla ilerliyor.

"Zaaf varsa üstüne gidilir"

Öncelikle şunu söylemek gerekiyor, bunu bir örgüt de yapmış olabilir. Acele bazı adresler göstermek doğru değil, kamuoyunu yanlış yere sevk eder. Bu konuyu çok önemsiyoruz, bir güvenlik ve istihbarat zaafı var mı diye, Sayın Başbakanımız da irdelenmesi gerektiği yönünde talimat verdi. Zaaf varsa üstüne gidilecek. Yeni güvenlik konseptlerinin geliştirilmesi gerekiyor.

Adli Tıp'ta yürüyen bir süreç var. Ölü sayısına ilişkin, Adli Tıp titizlikle çalışıyor. Bununla ilgili, spekülasyon yapılması yakışıksız bir durum.

Bahçeli MHP'ye ipotek koydu

Sayın Bahçeli'nin tutumunu normalde yadırgıyorduk, 7 Haziran gecesi çıktı, her türlü iş birliğine karşı olduğunu söylemişti. Ama bu durumu MHP tabanına izah edemiyor. Sayın Bahçeli, 7 Haziran'dan bu yana, MHP'nin ülkücü bakış açısına bir ipotek koymuş gibi görünüyor.

"CUMA GÜNÜNE KADAR MİTİNG YOK"

AK Parti olarak Cuma gününe kadar mitinglerimizi askıya aldık. Cuma gününden sonraki mitingler teröre karşı olacak.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki