AK Parti'den iktidara yürüyüş konvoyu

30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin favorisi olan AK Parti dün, 1372 araçlık konvoy ile sahaya inerek gövde gösterisi yaptı. Konvoy sonrası bir açıklama yapan AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar, "Bugün bize bu mutluluğu yaşatan AK Parti'nin iktidara yürüyüşünün ayak seslerini gösteren halkımıza teşekkür ediyorum." dedi.
10 Mart 2014, Pazartesi - 13:07

30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin favorisi olan AK Parti dün,  1372 araçlık büyük bir konvoy oluşturdu. Dilovası'nın baştan sona sarmalayan konvoy rakiplerini tedirgin etti. Dilovası stadı çevresinde toplanan konvoy'a AK Partililer ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Konvoy'un başında seçim otobüsüyle yola çıkan AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar ve Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman halkı selamlayarak Dilovası mahallerinde tur attılar. 

AK PARTİ'NİN AYAK SESLERİ 

Konvoy sonrası bir konuşma yapan AK Parti Dİlovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar “Bugün bize bu mutluluğu yaşatan AK Parti'nin iktidara yürüyüşünün ayak seslerini gösteren halkımıza teşekkür ediyorum. Dilovası'nın her mahallesinden gelerek bu sevincimizi yaşamamıza sebep olan siz değerli AK Parti kadrolarını, AK Partili kardeşlerimizi gerçekten sevgi ve saygı ile selamlıyorum.

HEDEF ERDOĞAN

Bizim bu seçime ne kadar önem verdiğimizi bilmelisiniz. Hepiniz olan bitenin farkındasınız. Her ne kadar 30 Martta yapılacak olan bir yerel seçimse de,  biz orada belediye başkanlarımızı belediye meclis üyelerimizi il genel meclis üyelerimizi seçecek isek de,  Türkiye’de son dönemde yaşananlar özellikle hiçbir araya gelmesi mümkün olmayanların Ak Parti söz konusu olduğunda bir araya geldiği şu günlerde kardeşin kardeşe düşürülmeye çalışıldığı bu nifak ortamında hepimiz herhalde ayan beyan görüyoruz ki hedef yerel seçim değil hedef Tayyip Erdoğan’dır.  

BİZE UYUMAK YOK

Bize bundan sonra yatak haram olsun. Bundan sonra 30 Mart'a kadar uyumak yok. Başbakanımıza sahip çıkmak için, Dilovamıza sahip çıkmak için gece demeyeceğiz. Gündüz demeyeceğiz çok çalışacağız. Bu konvoy AK Parti’nin ayak sesidir. İktidara yürüyüşümüzün göstergesidir. Geliyoruz inşallah, uyumak yok, durmak yok, yola devam “ dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki