AK Parti Genel Merkezi tarafından 81 ilde bulunan teşkilatlara Cumhur İttifakı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın afişlerinin asılması için talimat verildi

Cumhur İttifakı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın 23 Haziran’da gireceği İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimi için 81 ilde pankart ve afiş çalışması sürerken, en yoğunu İzmir’de gerçekleşti. Yıldırım’ın İzmir milletvekili olması nedeniyle başta AKP İzmir İl Başkanlığı binası ve ilçe başkanlıkları olmak üzere kentteki 30 köprü, 60 megalight (büyük ebatlı aydıtlatmalı reklam panosu), 100 bilboard ve 70 otobüs durağına üzerinde Binali Yıldırım’ın fotoğrafının bulunduğu “Yanındayız her zaman” ve “İstanbul’un sana ihtiyacı var” yazılı pankartlar ve afişler asıldı.

 

KOCAELİ'DE DE BEKLENİYOR

AK Parti Genel Merkezi, Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım için 81 ilin genelinde afiş ve pankart çalışması yapılması talimatını verdi. Talimatın ardından yakın bir süre içerisinde Kocaeli'de de birçok noktada başkan adayı Yıldırım'ın afiş ve pankartlarının asılması bekleniyor.