Ak parti’li yöneticiler gece mesaisinde

Ak parti’li yöneticiler gece mesaisinde
08 Haziran 2016, Çarşamba - 04:46

Ak parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç,Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci ve ilçe yöneticileri  gecenin ilerleyen saatlerine kadar halkın içinde dolaşarak dertlerini dinliyorlar. İftar saatinden sonra Çayırova Fatih caddesinde dolaşarak halkın sorunlarını dinleyen başkanlar daha sonra Eski Kocaeli milletvekili Mehmet Ali Okur,il yöneticisi İdris Demir ve ilçe yöneticilerininde katıldığı çay sohbetinde yapılacak olan projeler hakkında fikir alış verişinde bulundular.

OKUR'DAN ÇAYIROVA'YA ÖVGÜ

Kocaeli eski milletveki Mehmet Ali Okur,Uzun zamandır iş yoğunluğundan dolayı Çayırova'ya gelemediğini dile getirerek böyle bir dost sohbeti içerisinde bulunmaktan mutlu olduğunu söyledi.Okur Çayırova'nın hızlı bir şekilde değişim gösterdiğini,bölgenin cazibe merkezi olmaya devam ettiğini dile getirerek,başarılı bir belediye başkanı ve uyumlu yönetimin farkı bu olsa gerek dedi

Ramazan ayı boyunca 22 mahallede gönül sofraları kurduklarını belirten Demirci Şefkat ve merhamet ayında hiçbir vatandaşımızın mağdur olmaması için ekiplerimiz devamlı hizmet başındalar,bizim hiçbir zaman mesai kavramımız olmadı dedi.Çayırova ak parti ilçe başkanı Zafer Kılıç halkımızla devamlı iç içeyiz şükürler olsun her zaman meydanlarda olduk, olmaya devam ediyoruz. Ramazan ayı boyunca her akşam bir derneğimize ziyarette bulunacağız. Bu kutlu yürüyüşte vatandaşlarımızla iç içe olmak bizlere ayrı bir mutluluk veriyor. Belediye başkanımız, İl yöneticilerimiz eski ve yeni dönem milletvekillerimiz ve ilçe yöneticilerimiz bir ekip ruhuyla hareket ediyoruz, daha mutlu, daha huzurlu bir Çayırova için İnşallah çalışmaya devam edeceğiz dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki