AK Parti’nin miting hedefi

02 Mayıs 2015, Cumartesi - 23:59

AK Parti’nin 23 Mayıs’ta Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile yapacağı büyük mitingin hedefi kesinleşti. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, hedeflerinin 100 bin kişi olduğunu kaydetti

 

 AK Parti’nin 23 Mayıs’ta Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile Perşembe Pazarı alanında yapılacak olan büyük mitingin hedefi belli oldu. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, kurdukları Miting Komisyonu ile birlikte yapılan çalışmalarda miting hedeflerinin 100 bin olarak belirlendiğini kaydetti. Miting komisyon başkanlığına Teşkilat Başkanı Mehmet İpşiroğlu’nun getirildiğini ifade eden Ceyhan, seçim beyannamesini ise önümüzdeki hafta Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın katılımı ile açıklayacaklarını kaydetti.

 

KOMİSYON BAŞKANI İPŞİROĞLU

23 Mayıs’ta Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile yapılacak olan AK Parti’nin büyük mitingi için İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve yönetim kurulunun idaresinde hummalı bir çalışma başladı. Miting duyurularının ilçe teşkilatları tarafından mahalle mahalle, sokak sokak yapılmaya başlandığını belirten İl başkanı Şemsettin Ceyhan, mitinge 21 gün kaldığı için çalışmaları hızlandırdıklarını belirtti. Miting Komisyonu Başkanlığına Teşkilat Başkanı Mehmet İpşiroğlu’nun getirildiğini belirten Ceyhan, “Hedefimiz 100 bin kişilik miting. Bunun için detayları Pazartesi günü yapacağı basın toplantısında açıklayacağım” dedi.

 

BEYANNAME ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA 

AK Parti’nin 16 Nisan’da Türkiye genelinde yapılacak hizmetlerle ilgili seçim beyannamesinin açıklanmasının ardından Kocaeli’deki beyannamenin ne zaman açıklanacağı da netleşti. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, seçim beyannamelerinin tamamlandığını ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile yapacakları görüşmenin ardından beyanname açıklama tarihlerini kesinleştireceklerini kaydetti. önümüzdeki hafta açıklama yapmayı planladıklarını belirten Ceyhan, “Çok geç kalmadan beyannamemizi açıklamak istiyoruz” dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki